بیمارستان های جهاد شیراز به نیازمندان خدمات رایگان ارائه می دهند


به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز، کانون بسیج جامعه پزشکی و دانشگاه علوم پزشکی فارس در نظر دارند برای ارائه خدمات بهداشتی و رفع کمبودها از مناطق کم برخوردار و حاشیه شهر بازدید کنند. نمایندگی های تخصصی و تخصصی جهاد با ارائه خدمات درمانی درجه یک و دو و اجرای بیمارستان ها به ارائه خدمات می پردازند.

این بیمارستان ها در روزهای غیرکاری در بیمارستان های شهرستان از اساتید و جهادگران پزشکی دعوت می کنند و با همکاری کمیته مددکاری و بهزیستی امام خمینی(ره) افراد نزدیک به این خدمات را به کلینیک های جهادی و معاینات تخصصی، تشخیصی و پزشکی ارجاع می دهند. دریافت خدمات رایگان است.

این برنامه شامل اساتید برجسته بسیجی از جمله ایمانی استاندار فارس، فوق تخصص گوارش کودکان، حسینی رئیس دانشگاه علوم پزشکی، جراح عمومی، مسعودی، جراح مغز و اعصاب، متخصص گوارش اطفال، متخصص زنان و زایمان و پرشیا، تخصصی زاده، جراح و ارتوپد می باشد. جراحان شرکت کردند از تعدادی متخصص توانبخشی، متخصص داخلی عطایی، داخلی رضایی، پزشک عمومی عسکری، ظریف، ساجدی و داروسازان زارع استفاده شد.

خدمات تخصصی مانند ارتوپدی، اطفال، توانبخشی، زنان، داخلی، جراحان مغز و اعصاب، جراحان عمومی، پزشکان عمومی و داروسازان مورد استفاده قرار گرفت.

انتهای خبر/ خ
آن را در صفحه اول پیشنهاد دهید