بیمه تکمیلی با مدت انتظار کمتر از ۱۰% برای خرید موجود است


بیمه آرمان یکی از شرکت های بیمه ای است که تخفیف های اضافی بیمه ای کمتر از ۱۰ تا ۳۰ درصد ارائه می دهد. کسانی که می خواهند امتیاز کوچکتری دریافت کنند، باید هزینه بیشتری بپردازند.

اینستاگرام Camapress را دنبال کنید تا سریعتر اخبار بازار بیمه را دریافت کنید. از جانب پایان شامل شدن.

به گزارش کامپرس، فرانشیز یکی از مواردی است که مبلغ آن بر اساس قرارداد، میزان حق بیمه، تعداد نفرات و طرح انتخابی تعیین می شود. آرمان داتگل با افزایش حق بیمه مشمولان بیمه تکمیلی می تواند مدت انتظار را کاهش دهد. لازم به ذکر است مدت انتظار بیمه آرمان صفر نیست. در واقع باید یک فاصله زمانی از این مدت وجود داشته باشد، فقط از برخی جهات می توان امتیاز را کاهش داد. زمان انتظار معمولا شامل زایمان، جراحی و بستری شدن در بیمارستان است.

اخبار مرتبط را بخوانید:

آرمان بیمه درمانی تکمیلی را به سه صورت انفرادی، خانوادگی و گروهی ارائه می کند. به طور کلی بیمه تکمیلی آرمان شامل جراحی، بستری شدن، جراحی قلب، جراحی مغز و اعصاب، زایمان طبیعی، سزارین، شکستگی شکستگی، هزینه های پاراکلینیکی، جراحی تایید شده سرپایی، درمان دندانپزشکی، عینک، سمعک و معاینه می شود. همچنین شامل دارو می شود.

بیمه آرمان چقدر موفق است؟

شرکت سهامی عام “آرمان داتگل” در سال ۱۳۹۰ در رشته های مختلف مجوز بیمه را از بیمه مرکزی دریافت کرد. بیمه آرمان بر اساس اطلاعات صورتهای مالی حسابرسی شده منتهی به سال ۱۳۹۸ در رتبه ۱ قرار دارد.

این شرکت دارای تندیس همایش ملی سلامت اداری، مدال برنز ۱۳۹۷، گواهینامه حقوق مصرف کننده سال های ۱۳۹۵ و ۱۳۹۶، تندیس مدیر محترم سال ۱۳۹۶، نشان مدیریت ارشد و تندیس بین المللی می باشد. مرکز کنفرانس. دریافت شده توسط رادیو، تلویزیون و رادیو ایران.

انتهای پیام/

بستگی دارد به: بیمه آرمان

برای دسترسی سریعتر: