ترفندهایی برای استفاده حداکثری از ماشین لباسشویی سامسونگ


اولین مشکل در انتخاب ماشین لباسشویی معیار انتخاب است. برای انتخاب درست به معیارهای تصمیم گیری درست نیاز دارید.تصمیم گیری برای خرید و انتخاب ماشین لباسشویی تحت تاثیر تصمیم خرید یک مدل خاص، عادت های شخصی در حین شستشو و برنامه هایی است که انتخاب می کنیم.

به گزارش کاماپرس به نقل از سامسونگ، در این فرآیند می توان با رعایت چند نکته و تصمیم گیری درست، نه تنها در هزینه ها صرفه جویی کرد، بلکه عمر ماشین لباسشویی را افزایش داد و به حفظ محیط زیست کمک کرد. در ادامه به این ملاحظات و تصمیمات مهم می پردازیم.

تصمیم اول: نوع درب ماشین لباسشویی

اولین تصمیم تاثیرگذار شما برای داشتن بهترین تجربه ممکن لباسشویی، انتخاب درب ماشین لباسشویی است. این مهم است که بدانید چه نوع ماشین لباسشویی با سبک زندگی شما مطابقت دارد: ماشین لباسشویی با درب از بالا (از بالا) یا ماشین لباسشویی درب جلو؟

ماشین لباسشویی درب بالا و جلو هر کدام مزایای خاص خود را دارند. هنگام انتخاب بین این دو فاکتورهای زیر را در نظر بگیرید.

  • ملایم برای شستشو

ماشین لباسشویی درب جلو دارای برنامه شستشوی ویژه ای است که روی نخ ها ملایم تر است، بنابراین برای کسانی که از لباس های با نخ های حساس و ظریف به عنوان یک استایل شخصی استفاده می کنند مناسب است.

اگر زندگی شما حول محور زندگی پایدار و سبز می چرخد، یا اگر مدیریت قبوض برق و آب برای زندگی شما مهم است، به یاد داشته باشید که ماشین لباسشویی درب جلو گرانتر از ماشین لباسشویی با بار بالا، آب و آب است. برق کمتری مصرف می کند.

از نظر مقرون به صرفه بودن، مدل های درب بالا قیمت کمتری دارند، اما ماشین لباسشویی های درب جلو از قیمت و مدل های بیشتری برخوردار هستند.

ماشین لباسشویی سامسونگ-کاماپرس

تصمیم دوم: فناوری پیشرفته

هنگامی که لیست نهایی خود را از بین گزینه های بی شمار موجود در بازار تهیه می کنید، به ماشین های لباسشویی با فناوری نوآورانه توجه بیشتری کنید. زیرا فناوری پیشرفته یک عامل کلیدی در کارآمد و بهینه سازی فرآیند شستشوی لباس شما خواهد بود.

به عنوان مثال، فناوری QuickDrive در ماشین لباسشویی های سامسونگ، زمان شستشوی شما را تا ۵۰ درصد کاهش می دهد. ساختار اصلی این طراحی هوشمند Q-Drum است که از یک “درام اصلی” و یک “صفحه پشتی” که به طور مستقل می چرخد، تشکیل شده است که به ماشین لباسشویی اجازه می دهد نه تنها بچرخد، بلکه مانند یک ماشین لباسشویی معمولی لباس را فشار دهد. . عقب و جلو. بدین ترتیب ماشین لباسشویی سامسونگ با حفظ ساختار پارچه، آلودگی و باکتری ها را در مدت کوتاهی بدون کاهش کیفیت شستشو از بین می برد.

همچنین فناوری هایی مانند Eco Bubble در ماشین لباسشویی های سامسونگ باعث صرفه جویی در مصرف انرژی، کاهش میزان مواد شوینده در دستگاه و افزایش عمر دستگاه می شود. در واقع ماشین های لباسشویی زمانی از این ویژگی استفاده می کنند که مواد شوینده را با آب مخلوط می کنند و آن را به کف تبدیل می کنند که به طور یکنواخت در سراسر لباس شما پخش می شود و به عمق الیاف نفوذ می کند. به این ترتیب ماشین لباسشویی می تواند لباس های بهداشتی را در دمای ۱۵ درجه بشویید.

می توانید تصور کنید که از عملکردهای خلاقانه در خانه و فراتر از ماشین لباسشویی استفاده کنید. به عنوان مثال، برخی از مدل های ماشین لباسشویی سامسونگ به شما این امکان را می دهند که با استفاده از برنامه SmartThings شستشو را در هر مکانی برنامه ریزی کنید.

تصمیم سوم: عادات شستشو

با انتخاب ماشین لباسشویی متناسب با فضای مورد نظر شما و مجهز به فناوری صرفه جویی در مصرف انرژی، تنها نیمی از راه را طی کرده اید. برای انتخاب بهترین ماشین لباسشویی باید از مجهز بودن ماشین لباسشویی به تکنولوژی موثر اطمینان حاصل کنید. در این راستا داشتن آگاهی کافی از چرخه شستشوی مناسب برای نیازهای مختلف از نظر مصرف و صرفه جویی آب بسیار موثر است.

به عنوان مثال، حالت شستشوی سریع ۱۵ دقیقه ای ماشین های لباسشویی سامسونگ برای لباس های کم کثیف که وزن آنها کمتر از ۲ کیلوگرم است و نیاز به شستشوی سریع دارند، مناسب است.

اما اگر از آن دسته افرادی هستید که حداقل یک بار در روز ماشین لباسشویی را روشن می کنید، با انتخاب حالت شستشوی روزانه می توانید در مصرف آب و انرژی صرفه جویی کنید و وسایل روزمره خود مانند لباس زیر و پیراهن را کاملا تمیز بشویید.

هر چه زمان کمتری را برای چرخاندن لباس ها در شستشو صرف کنید، لباس های شما دوام بیشتری خواهند داشت. چرخه Super Speed ​​در ماشین های لباسشویی سامسونگ شست و شوی روزانه شما را تنها در ۳۹ دقیقه انجام می دهد.

در سال های اخیر، لوازم خانگی به بخشی جدایی ناپذیر از سبک زندگی ما تبدیل شده است. این تصمیمات ممکن است ساده به نظر برسند، اما انتخاب درست می تواند در هزینه و زمان ما صرفه جویی کند، به حفاظت از محیط زیست و بهبود کیفیت زندگی ما کمک کند.

انتهای پیام

مربوط به: سامسونگ

برای دسترسی سریعتر: