تغییر باورها نقطه پایان حرکت دشمن در جنگ شناختی است – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام والمسلمین حمیدرضا مهدوی ساز چنگ نمایندگان فاطمیون قم شامگاه پنجشنبه در مراسم عزاداری دهه اول محرم با تاکید بر اینکه تغییر ایمان و اعتقاد نقطه پایانی حرکت جنگی دشمن در مسجد جمکران است، تاکید کردند. تحریف ها، روش های شناختی و سایر روش ها. میزبانگفت: قوی‌ترین رشته‌ای که مردم را به ارزش‌هایشان نگه می‌دارد، اعتقاداتشان است، اعتقادات قلبی‌شان. اگر انسان باور نداشته باشد که از خاک برخاست و به خاک باز خواهد گشت، انگیزه رعایت حقوق و اخلاق دیگران چیست؟ از سوی دیگر، اگر کسی معتقد باشد که دنیا یک زندگی مجازی است و اصل زندگی پس از مرگ آغاز می شود، از رفتار و گفتار و کردار خود دفاع می کند.

وی ادامه داد: ایمان مانند ستون های ساختمان است و اگر ستون ها شل باشد تمام بنا فرو می ریزد و دشمن با ایمان ما این کار را می کند.

یک استاد حوزه علمیه خاطرنشان کرد: امروز افرادی علیه امام حسین (ع) هستند.آ) و در مورد عزاداری محرم سوال کردند، توییت کردند که یک روز به سر و سینه نمایندگان و مساجد زدند، گفت: باید بررسی کنیم که دشمن باید روی کشف و تخریب چه اعتقادی تمرکز کند. این باورها دو شاخص دارند، یکی اینکه این نکات در زندگی اجتماعی و فرهنگ بالا وجود دارد فوق العاده اگر آنها هدف قرار بگیرند، چندین ستون دیگر دارای کلیدهایی هستند که با آنها پرتاب می شوند.

مهدوی ساز چنگکودک آن را بگیرید وی به نمونه ای از این مشکل اشاره می کند و می گوید: وقتی رهبر انقلاب این همه به این مشکل توجه دارند. بچه دار شدن آنها تاکید کردند که این مشکل بسیار خطرناک و جدی است. اما امروز انقلابیون به حدی رسیده اند که برای بچه ها هم هستند آن را بگیرید آنها متقاعد نمی شوند.

وی افزود: چرا این هشدارها جواب نمی دهد، زیرا کودک آن را بگیرید این برخلاف باور امروزی مردم است. چرا دشمن در دهه ۷۰ است؟ بچه دار شدن تسلیم شد قبل از کنترل جمعیت، وضعیت اقتصادی بسیار بدتر از الان بود و هر خانواده ای که امکانات کمی داشت چندین فرزند داشت و هرگز دچار مشکل نمی شد.

مسئول حرکت زمین نگرش استعداد خوانی با اشاره به اینکه امروزه مردم از داشتن فرزند زیاد می ترسند تصریح کرد: دلیل این ترس تغییر ذائقه و باورهای اجتماعی است. کودک آن را بگیرید جهت گیری سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی دارد و این نقطه حساس مورد لمس و تأثیر دشمن قرار می گیرد.

وی تصریح کرد: دشمن نقطه ای را لمس کرده است که هیچ کارشناسی متوجه آن نشده و با حوصله روی آن کار نکرده است، کشوری که جوان ترین کشور دنیا بود اکنون با بحران پیری مواجه است، دشمن دیده است که این نظام با جنگ از بین نمی رود. و تحریم ها، اما امروز به راحتی از بین می رود. با دستکاری باورهای اجتماعی فعلی دنبال کردن کشور ما

این استاد دانشگاه ادامه داد: اگر فکری بخواهد کشوری بسازد و آن را گسترش دهد، همه دانشمندان و فرهنگ ها می دانند; این کار توسط جوانان جامعه انجام می شود; در وصف یاران امام زمان (عج)Aj) و جوانان، اما بزرگترین دغدغه امروز ما این است که چگونه جامعه را متقاعد کنیم؟ بچه دار شدن انجام دادن؛ زیرا وقتی اعتماد شکسته شود، ترمیم آن آسان نخواهد بود.