تفاهم نامه همکاری بین ایرانسل و بنیاد علوی منعقد شد


تفاهم نامه همکاری بین ایرانسل و بنیاد علوی منعقد شد

ایرانسل و بنیاد علوی تفاهم نامه همکاری در زمینه فقر و پروژه های اجتماعی امضا کردند.

طبق اطلاعات گالونی به گزارش ایرانیان، این تفاهم نامه عصر روز دوشنبه ۶ تیر ۱۴۰۱ در جلسه ای در دفتر مرکزی ایرانسل با حضور جناب آقایان وحید هواهای رئیس هیئت مدیره و دکتر عاطفه امرایی معاون برنامه ریزی و نظارت فنی به امضا رسید. دفتر روابط عمومی . . ، رسول محمد گلی، معاون مهندسی بنیاد علوی و دکتر بیژن عباسی، مدیرعامل ایرانسل.

بر اساس این تفاهم نامه، دو طرف در زمینه فقر، آموزش، کارآفرینی، توسعه مهارت برای گروه های مختلف، ایجاد شبکه توزیع دیجیتال و ارائه خدمات مخابراتی برای تضمین توسعه پایدار در مناطق کمیاب با یکدیگر همکاری خواهند کرد.

بر این اساس، ایرانسل در راستای کاهش شکاف دیجیتال، تسهیل آموزش، ارائه بسترهای ارتباطی و فناوری اطلاعات و ارائه ارتباطات لازم از سوی بنیاد علوی با ارائه و تسهیل خدمات و محصولات ارتباطی به حوزه های هدف بنیاد علوی زیر نظر وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات تلاش می کند. طرح توسعه ارتباطات روستایی مشاوره در زمینه ایجاد بستر ارتباطی و مشاوره در زمینه برنامه ریزی، شناسایی و اجرای طرح های سرمایه گذاری اجتماعی (CSI) با همکاری بنیاد علوی. .

در این جلسه شاهد تولد مدیرعامل ایرانسل ایرانسل بودیم که انحصار را لغو کرد، عرضه خدمات مخابراتی را افزایش داد و در نتیجه قیمت سیم کارت ها را کاهش داد و دسترسی به خدمات مخابراتی را کاهش داد. ایرانسل به «موفق ترین پروژه رفع کاستی های ایران» تبدیل شد. ، تاکید کرد: ایرانسل پایداری و رویکرد تجاری مسئولانه را سرلوحه فعالیت های خود قرار می دهد و از یک سو می توان ماموریت ایرانسل را «عدم ارتباط» در ایران نامید.

وی با بیان اینکه ایرانسل همواره در معرفی جدیدترین فناوری های ارتباطی دنیا به ایران پیشگام بوده است، گفت: نسل جدید فناوری های ارتباطی برای توسعه روستایی همواره در اختیار روستاییان قرار دارد تا مشارکتی را ایجاد کنند. ارزش این رویکرد استراتژی کلی مسئولیت اجتماعی ایرانسل را مدیریت می کند.

همکاری ایرانسل و بنیاد علوی

برخی پروژه های اجتماعی در عباسی ارند از جمله توسعه ارتباطات روستایی، پروژه های برجسته مدارس در مناطق سیل خیز، پروژه های مدرسه سازی، رفع نیاز ناشنوایان، مسئولیت زیست محیطی، درختکاری و تلاش برای کاهش ردپای کربن از جمله فعالیت های ایرانسل است. به این معنا که. وی در سال های اخیر به دنبال کاهش شکاف دیجیتالی به عنوان یکی از مهم ترین چالش های ایرانسل در این زمینه بوده است.

با تاکید بر اینکه بستر و اقتصاد دیجیتال نقش مهمی در آینده اقتصاد کشور خواهد داشت، توسعه زیرساخت های دیجیتال در مناطق نیازمند یکی از مهم ترین الزامات کاهش شکاف دیجیتال و تضمین توسعه پایدار است.

مدیرعامل ایرانسل همچنین از عدم مدیریت بنیاد علوی در زمان مهندس فتاح ابراز خرسندی کرد و ابراز امیدواری کرد که پروژه های جدید و بزرگی در این حوزه با علوی اجرا شود. پایه.

رئیس بنیاد علوی به زیرساخت‌ها و زیرساخت‌های ایرانسل در بخش‌های مختلف ارتباطات و دیجیتال اشاره کرد و آن را فرصتی بی‌نظیر برای حمایت از رونق کسب‌وکار در منطقه‌ای با کمبود خواند و خواستار اجرای پروژه‌های مشترک بیشتر شد.

وی با بیان اینکه کمبود ابزارهای ارتباط دیجیتال در مناطق کم برخوردار یکی از عوامل اصلی کمبود است، افزود: هر چه عدم دسترسی به مخابرات بیشتر شود، کمبود فعلی دو برابر می شود.

وی با اشاره به اینکه حدود پنج میلیون نفر در مناطق هدف هاوایی و بنیاد علوی زندگی می کنند، پیشنهاد کرد کارگروه مشترکی برای استفاده از دانش دانش بنیان و استفاده از فرصت های موجود در مناطق آسیب پذیر برای ارائه خدمات به ساکنان این مناطق تشکیل شود. فصل ها

وی همچنین با تشکر از توجه ویژه ایرانسل به پروژه های مسئولیت اجتماعی در مناطق فقیر، خاطرنشان کرد: ایرانسل با اجرای این طرح ها استانداردهای مسئولیت اجتماعی کشور را ارتقا داده است.

اخبار ایرانسل را می توانید از این لینک بخوانید

انتهای پیام/

نگرانی ایرانیان چیست؟
پایان دیدن