تمامی قایق های موشک انداز تندرو سپاه تولید داخل است – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر سردار علیرضا تنسیری وی در کنفرانس جهانی دریانوردی گفت: پیش از این یونانی ها تانک های ما را به سواحل این کشور بردند. روغن قرار بر این شد که تخلیه و مصادره شود.

اشاره کرد حفاظت و حمایت از فتح رهبر معظم انقلاب نفتکش آنها وی در آب های خلیج فارس افزود: یک بار در یک لحظه اما در دو شرایط جوی متفاوت از نظر جغرافیایی نامساعد ۲۷ سرعت باد. nat آن هلیکوپتر ممکن است راپل ما این دو تانک را توقیف نکردیم. یکی در هرمزگان و دیگری در بوشهر بود.

فرمانده نیروی دریایی سپاه، ایران یک کشور است تول اقیانوس وی گفت: ما جزایر استراتژیک در خلیج فارس داریم که نمی توانند مانند یک ناو هواپیمابر غرق شوند.

او گفت که پس از توقیف کشتی ۴۰۰۰ پیام عمومی دریافت کرده است آستینا یادآوری: علاوه بر این حفاظت مردم یکی دیگر از عوامل قدرت ما نیروی دریایی قوی است در عوض دشمن ایستاده است.

تنسیری یکی دیگر از عوامل قدرت نیروی دریایی سپاه، آگاهی از مبانی اقتصاد دریایی بود که به گفته وی: قایق ها. سپاه امروزه آنها در داخل ساخته می شوند. دو تانک تولید داخل به ونزوئلا رساندیم.

وی گفت: امروز در تنگه هرمز و به عنوان نماینده هر قوم شناور حرکت می کنیم، از آنها می پرسیم و آنها پاسخ می دهند. باید جواب بدهند چون آبراه داریم رفت و آمد داریم.

تنسیری وی در این مراسم به خبرنگاران گفت: مسئولیت امنیت تنگه هرمز بر عهده سپاه است. آه تو آنها در خلیج فارس قرار دارند اما حضورشان کم است زیرا ریشه در منطقه ندارند.

وی ادامه داد: با سرنگونی رژیم بعث در سال ۲۰۰۳، بیگانه بودن به نام حضور صدام بیهوده بود.

فرمانده نیروی دریایی سپاه خاطرنشان کرد: روزگاری که ناوشکن های بیگانه وارد منطقه می شدند و زنگ خطر را به صدا در می آوردند و همه کشتی ها زنگ خطر را به صدا در می آوردند، گذشته است.

او درباره تولیدات داخلی گفت: ما این کار را می کنیم رایگان است صدا ما هم به زودی انجامش می دهیم نام حاج قاسم سلیمانی قهرمان بالگرد به نیروی دریایی سپاه پیوست. همه قایق های موشکی تندرو روش سرعت ۷۰ تا ۹۰ nat خودمون انجامش میدیم

تنسیری وی گفت: بیش از ۲۵ میلیون لیتر گازوئیل کشف و ضبط کردیم که ۲۳ بار راه اندازی کردیم.

وی گفت: یک کشتی حامل پارچه قاچاق غیرقانونی را توقیف و سوزاندیم.