توپ جام جهانی ۲۰۲۲ به برندگان جشنواره Fly Today اهدا می شود


Fly Today یک مسابقه هیجان انگیز برای طرفداران فوتبال ترتیب داده است که در آن برنده می تواند توپ جام جهانی ۲۰۲۲ را برنده شود.

اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید تا سریعتر اخبار داغ روز را دریافت کنید. از جانب اینجا درج کنید.

به گزارش کاماپرس، با نزدیک شدن به جام جهانی قطر، Fly Today جشنواره ای را برای فالوورهای اینستاگرام خود تدارک دیده است تا در صورت عدم رسیدن به قطر، اولین توپ جام جهانی ۲۰۲۲ را از آن خود کنند.

علاقه مندان به برنده شدن توپ جام جهانی ۲۰۲۲ خریداری شده در سایت آدیداس توسط فلای تودی، باید صفحه اینستاگرام این آژانس مسافرتی را دنبال کرده، جشن را به سه دوست خود معرفی کنند و سپس منتظر نتیجه باشند. جشنواره اعلام خواهد شد

ضمنا این جشنواره هر ماه برگزار می شود و هر ماه سه توپ جام جهانی ۲۰۲۲ به برندگان اهدا می شود.

شرکت کنندگان توجه داشته باشند که شرکت در این جشنواره محدودیتی ندارد و امکان شرکت ماهیانه وجود دارد.

سرویس Fly Today

Fly Today خدماتی مانند خرید بلیط هواپیما داخلی و خارجی، رزرو هتل، رزرو قطار، بیمه مسافرتی، ترانسفر فرودگاهی و غیره را به تمامی مشتریان خود در سراسر جهان ارائه می دهد. به گزارش فلای تودی، این آژانس مسافرتی ارزان ترین خدمات را برای رزرو کاملا آنلاین به مشتریان ارائه می دهد. این آژانس مسافرتی رزرو هتل های لوکس و رزرو قطارهای خارجی را برای مشتریانی از سراسر جهان ارائه می دهد. لازم به ذکر است فلای تودی نماینده هان ایر در ایران است.

چگونه از Fly Today ارزان بخریم؟

Fly Today نمودار قیمتی را در وب سایت خود قرار داده است که کاربران می توانند با استفاده از آن تغییرات قیمت ۷ روز قبل و آینده را مشاهده کنند و بهترین تاریخ ها را با کمترین قیمت رزرو کنند.

Fly Today همچنین تقویم قیمتی را برای بینندگان منتشر کرده است که گاهی اوقات با تغییر کمی تاریخ ها می توانند تا ۵۰ درصد تخفیف دریافت کنند. این فروش قیمت ها را ۳ روز قبل و بعد از تاریخ مورد نظر نشان می دهد.

همچنین اگر تاریخ مشخصی برای سفر خود دارید، سرویس اطلاع رسانی تغییر قیمت Fly Today را فعال کنید و هر تغییر قیمت برای شما ایمیل می شود.

برای استفاده از ابزارهای فوق، باید به وب سایت Fly Today مراجعه کرده و سپس پرواز خود را جستجو کنید. پس از آن می توانید از ابزارهای ذکر شده در سایت استفاده کنید.

انتهای پیام

مربوط به: امروز پرواز کن

برای دسترسی سریعتر: