تکاور برومند نجفی کشته شد


از پایین صفحه اصلی و داخل خرید کنید

تکاور برومند نجفی کشته شد

به گزارش گلونی، محیط بان برومند نجفی در جریان رسیدگی مجدد به این پرونده توسط پدر مقتول در مقابل مجتمع قضایی کرمانشاه کشته شد.

هنوز جزئیات این حادثه منتشر نشده است.

تکاور برومند نجفی کشته شد

یکی از وکلای برومند نجفی، دوستدار محیط زیست، در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست، نسبت به حکم اعدام برومند نجفی محیط بان توسط دادگاه بدوی ابراز تردید کرد.

خبر دادن گلو به گزارش سازمان حفاظت محیط زیست میرجعفری، وکیل محیط بان برومند نجفی درباره روند پرونده و اتفاقاتی که منجر به صدور حکم اعدام محیط بان کرمانشاهی شد، گفت: این حادثه حوالی شامگاه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ رخ داد و ساعت ۲۱: ۳۰ در کرمانشاه در منطقه حفاظت شده بیستون پس از کسب اطلاع یکی از مسئولان منطقه مبنی بر حضور شکارچیان غیرمجاز در منطقه، سه محیط بان و رئیس حراست برای بررسی وضعیت به محل مراجعه و ۶ مظنون شکار غیرمجاز را دستگیر کردند. هنگام خروج از منطقه با خودروی پرایدی که حمل می کردند برخورد کردند و راننده با سرپیچی از دستور “ایست” ماموران قصد ضربه زدن به آنها را داشت که یکی از آنها درگیر شد و گلوله نجفی به طور تصادفی به یکی از آنها اصابت کرد. مسافران به جای ضربه زدن به لاستیک، خون زیاد، منجر به مرگ او می شود.

درباره برومند نجفی بیشتر بخوانید.

انتهای پیام

کد خبر: ۲۷۲۷۷۱ ساعت خبر: ۱۴:۰۰