ثروتمندترین نمایندگی های جهان در سال ۲۰۲۲ (فیلم)


مشاوران پولی اجتناب کرده اند معیارهای مختلفی برای قطعا ارزش آن را دارد گذاری نمایندگی ها استفاده می کنند، با این حال یکی اجتناب کرده اند معمولی ترین آنها بر مقدمه قطعا ارزش آن را دارد بازار هر نمایندگی است کدام ممکن است معمولاً شناخته شده به عنوان قطعا ارزش آن را دارد بازار سهام سهام آن نمایندگی اجتناب کرده اند آن یاد تبدیل می شود. در این متن ممکن است را همراه خود سه نمایندگی ثروتمند جهان بر مقدمه قطعا ارزش آن را دارد بازار شناخته شده می کنیم.

به گزارش کاماپرس، علاوه بر این در جاری تماشای ویدئویی اجتناب کرده اند ثروتمندترین نمایندگی های جهان در سال ۲۰۲۲ هستیم.

۱. اپل همراه خود قطعا ارزش آن را دارد بازار ۲.۷۵۲ تریلیون دلار

صنعت: الکترونیک را انتخاب کنید و انتخاب کنید فناوری دانش

اپل، عالی نمایندگی فناوری آمریکایی، دارای بالاترین قطعا ارزش آن را دارد بازار در سیاره است. اپل همراه خود درآمد ۲۷۵ میلیارد دلاری سودآور ترین برند در سال ۲۰۲۱ بود. اپل کدام ممکن است کار شخصی را همراه خود کامپیوتر لپ تاپ را انتخاب کنید و انتخاب کنید آیفون تحریک کردن کرد، اکنون محصولات زیادی قابل مقایسه با ساعت خوب، تبلت آی پاد، تلویزیون را انتخاب کنید و انتخاب کنید فراهم می کند جانبی ساخت می تدریجی.

ویدیوهای پربازدید در امروز را تماشا کنید:

۲. قطعا ارزش آن را دارد بازار مایکروسافت ۲.۲۱۱ تریلیون دلار است

صنعت: ساخت ناخوشایند افزار، فناوری دانش را انتخاب کنید و انتخاب کنید الکترونیک

مایکروسافت دومین نمایندگی عظیم جهان همراه خود قطعا ارزش آن را دارد بازار ۲.۲۱۱ تریلیون دلار است. این نمایندگی اصلی دسترس در بازار ناخوشایند افزار کامپیوترهای خصوصی است. سیستم مسئله ویندوز موفقیت بزرگی برای این نمایندگی بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای آن فوق العاده ارزشمند است بود.

۳- نمایندگی نفت آرامکو همراه خود سهم بازار ۱.۹۸۷ تریلیون دلار

صنعت: ساخت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پالایش نفت را انتخاب کنید و انتخاب کنید سوخت

نمایندگی نفت عربستان هر دو آرامکو سومین نمایندگی عظیم جهان است. این نمایندگی متعلق به مقامات عربستان است را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود ذخایر نفت نپخته ۲۷۰ میلیارد بشکه ای، دومین نمایندگی عظیم نفتی جهان است. عربستان سعودی یکی اجتناب کرده اند اعضای اوپک است را انتخاب کنید و انتخاب کنید در کنار همراه خود ۱۲ ملت تولید دیگری ۴۴ سهم نفت جهان را تامین می تدریجی.

برای ورود سریعتر: