جای ساینا و سمند خودنمایی است؟!


سید احمد رسولی نژاد نماینده مردم شهرستان دماوند فیروزکو تولید خودروهایی مانند تیبا، سمند، ساینا و جایگزینی خودروهایی مانند شاهین و خیما را ناشی از عدم برنامه ریزی و تدبیر دانست.

برای دسترسی سریع به داغ ترین اخبار بازار خودرواینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا درج کنید.

به گزارش کماپپرس، مسئولان وزارت حراست و خودروسازان تصمیم گرفته اند خودروهایی مانند خیما و شاهین را به سمند بفروشند و… از نظر درآمدی اکثر اقشار متوسط ​​و پایین جامعه خودروهایی مانند تیبا و سمند می خرند. زیرا این خودروها مقرون به صرفه تر هستند. بنابراین خودروی جایگزین برای این نوع خودروها باید متناسب با توانایی خریدار باشد. اما اکنون گویا مسئولان به این موضوع توجهی ندارند و اصلا به فکر وضعیت اقتصادی مشتریان خود نیستند.

اخبار مرتبط را بخوانید:

به گفته این نماینده مجلس، مدل تعویض خودرو و این گونه رفتارها با شعار عدالت خواهی دولت سازگاری ندارد. در واقع مسئولان هنگام تصمیم گیری باید رفاه کل جامعه و منافع اکثریت را در نظر بگیرند.

نظر یک نماینده در مورد اقدامات وزارتخانه برای حفظ حریم خصوصی در بازار خودرو

این عضو کمیسیون صنعت و معدن مجلس گفت: امیدوارم وزارت حریم خصوصی در تصمیم خود تجدید نظر کند. این وزیر شعارهای مختلفی را مطرح کرد که محقق نشد. به عنوان مثال یکی از شعارهای این مجموعه کاهش تعداد خودروها در کف پارکینگ است که تنها یک حرکت نمایشی و تبلیغاتی است.

رسولی نژاد معتقد است: دولت باید برای بهبود وضعیت این بازار، مقررات واردات را تسریع کند. این نماینده مجلس اعلام کرده است که صدور یک فوریت ضوابط خودرو در ارتقای کیفیت این محصولات و کاهش قیمت آنها موثر است.

انتهای پیام

مربوط به: ایران خودروسایپا

برای دسترسی سریعتر: