جک T9 مدل ۲۰۲۳; پیکاپ آفرود وحشی (فیلم)


همانطور که مشخص است، شرکت چینی جک موتورز در ساخت محصولات آفرود جدی است و هر از چند گاهی خودرویی جدید با قدرت بیشتری معرفی می کند. جک T9 2023 که با نام جک هانتر نیز شناخته می شود، رقیب سرسختی برای پیکاپ های آمریکایی خواهد بود و علاقه مندان به آفرود را از سراسر جهان به خود جذب خواهد کرد. در قسمت زیر ویدیوی معرفی وانت آفرود جک T9 مدل ۲۰۲۳ را مشاهده خواهید کرد.

برای دسترسی سریعتر به اخبار داغ اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا درج کنید.

به گزارش کاماپرس، جک T9 مدل ۲۰۲۳ برای اولین بار در نمایشگاه خودرو پکن ۲۰۲۰ به بازدیدکنندگان نشان داده شد و علاوه بر قابلیت های خارج از جاده، بر راحتی و تجمل نیز تمرکز داشت. جک T9 دارای یک جلوپنجره بزرگ و جسور است که از همتای آمریکایی خود الهام گرفته شده است و تجهیزات کابین شامل ورود بدون کلید، استارت دکمه ای، شارژ بی سیم تلفن همراه، صندلی راننده قابل تنظیم در ۶ جهت و روکش چرمی است. بیرون

به گفته سازنده، مدل ۲۰۲۳ جک T9 در چین از موتور ۲.۰ لیتری توربودیزل با ۱۵۰ اسب بخار قدرت و ۳۶۰ نیوتن متر گشتاور استفاده خواهد کرد و یک موتور ۲.۴ لیتری بنزینی برای مشتریان چینی در دسترس خواهد بود. جک T9 مدل ۲۰۲۳ نماینده این شرکت در نمایشگاه پکن و بازار جهانی مجهز به موتور ۲.۵ لیتری توربودیزل تولید شرکت ژاپنی ایسوزو بوده و بر روی وانت ایسوزو D-Max نیز نصب شده است. این موتور ۱۳۴ اسب بخار قدرت تولید می کند و به یک گیربکس شش سرعته دستی یا یک گیربکس هشت سرعته اتوماتیک متصل می شود.

ویدیوهای پربازدید را ببینید:

انتهای پیام

مربوط به: جک موتورز

برای دسترسی سریعتر: