حمله بازماندگان داعش در استان دیالی عراق – ۵ کشته – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر صابرین نیوز، یک منبع رسمی عراقی اعلام کرد که بازمانده های گروه تروریستی داعش از ساکنان این منطقه هستند. دیالیز مورد حمله و آزار قرار گرفته است.

اعضای دولت اسلامی می توانند از نارنجک های دستی و تفنگ های تک تیرانداز برای حمله به مردم منطقه استفاده کنند.کلمات» واقع در استان دیالیز اما نیروهای کمکی عراق به سرعت وارد عمل شدند و اوضاع را تحت کنترل گرفتند برای بدست آوردن آنها کردم.

در عین حال، حملات اعضای داعش نیز تلفات زیادی را به همراه داشته است ان حداقل پنج نفر از جمله سه کودک کشته و شش نفر زخمی شدند.

این اولین بار نیست که بقایای داعش به عراق حمله می کنند. حتی دیروز من دنبال میکنم این بمب افکن در نزدیکی یک پایگاه ارتش عراق در استان منفجر شد انبار آماری از تعداد مجروحان و خسارات مالی وارده به پایگاه نظامی ارتش عراق هنوز در اختیار رسانه ها قرار نگرفته اما یک نفر کشته شده است.

قبل از و ذخایر امنیتی در ماه های اخیر شلوغ شعبه عراق در استان انبار عمدی گیر داعش همچنین تجهیزات متعلق به اعضای این گروه تروریستی را در غرب شهر منهدم می کند الرمادی گزارش شد.

بر اساس گزارش ها، نیروهای امنیتی شلوغ اعتصاب شعب در مناطق کویری شهری شکارچی در غرب واقع شده است الرمادی همچنین از اطلاعات دقیق نیروهای نفوذی برای نابودی عناصر تروریستی داعش استفاده کردند.