خبرگزاری مهر | شکست سپاهان مقابل الدحیل/ فلز گل نورالله را نشناخت | اطلاعات ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید جهان


به گزارش خبرنگار مهر، در یکپارچه مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۲۲ عربستان روز یکشنبه میزبان سپاهان را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلز، ۲ مشاور ایران، مقابل حریفان شخصی بود.

را انتخاب کنید و انتخاب کنید در یکی اجتناب کرده اند این دیدارها اجتناب کرده اند گروه D، سپاهان اصفهان به مصاف الدحیل قطر سر خورد را انتخاب کنید و انتخاب کنید الدحیل همراه خود نتیجه خوب بر صفر پیروز شد.

شکست سپاهان مقابل الدحیل/ فولاد قدر نورالله را ندانست

«اولونگا» در دقیقه ۸۴ برای الدحیل گلزنی کرد به همان اندازه مشاور ایران برخلاف دیداری کدام ممکن است برد در گام دوم سبک شکست را چشید. بدین انجمن شاگردان محرم نویدکیا همراه خود ۳ امتیاز {در این} گروه باقی ماندند.

فلز خوزستان در گروه سوم این رقبا ها به مصاف شباب الاهلی امارات سر خورد را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود جذب می کند خوب بر خوب به نوک رسید.

فلز در دقیقه ۸۳ مقابل احمد نورالله گل بچه ها الاهلی را به ثمر رساند با این حال این گل توسط فدریکو کارتابیا در دقیقه ۹۱ پاسخ گرفت به همان اندازه شاگردان جواد نکونام نتوانند به اولین پیروزی شخصی در لیگ قهرمانان آسیا بازو پیدا کنند.

فلز در اولین ورزشی شخصی مقابل الغرافه قطر نیز به جذب می کند بازو کشف شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود نتیجه بلافاصله ۲ امتیاز به پیروزی رسید.