خبر انتصاب امام جمعه دشتستان به عنوان امام جمعه کازرون تکذیب شد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، دفتر امام جمعه دشتستان در خصوص شایعه‌های اخیر فضای مجازی و رسانه‌ای پیرامون انتصاب امام جمعه دشتستان به عنوان امامت جماعت کازرون اطلاعیه‌ای صادر کرد.

در این اطلاعیه آمده است: در چند روز اخیر در فضای مجازی و رسانه‌ای شایعه‌ای مبنی بر انتصاب حجت‌الاسلام حسن مصلح امام جمعه معزز و انقلابی دشتستان به امامت جمعه شهرستان کازرون پخش شده است که این مطلب کذب محض است و وی همچنان با عزمی راسخ و همتی بالا مشغول خدمت به مردم فهیم و انقلابی دشتستان است.

در ادامه این اطلاعیه بیان شده است: نهاد امامت جمعه دشتستان در عزل و نصب مدیران استان و شهرستان هیچ‌گونه دخالتی ندارد و وی در همه ادوار و تمامی دولت‌ها در صورت خواست مدیران به آنها مشورت لازم را ارائه داده است و خواستی جز خدمت صادقانه و خالصانه به مردم و گام برداشتن در مسیر اهداف انقلاب اسلامی و تحقق منویات مقام عظمای ولایت ندارد و همیشه به مدیران دولتی نیز همین موارد را گوشزد می‌کنند.

در پایان این اطلاعیه آمده است: به همگان توصیه می‌شود تمام ظرفیت خویش را صرف توسعه و اعتلای استان و خدمت به مردم بصیر و نجیب کنند و با هوشیاری مراقب وسوسه‌های فتنه انگیزان و تشنگان قدرت باشند.