داستان عجیب بنجامین باتن شما را شگفت زده می کند


داستان عجیب بنجامین باتن; داره میخکوبت میکنه

طبق اطلاعات گالونی برای لحظه ای تصور کنید که به دنیای کارمایی ارل منتقل شده اید.

گیاهان از پیری تا نوزادی رشد کردند، در جهت عقربه‌های ساعت از شرق به غرب می‌دویدند، به آرامش سرزمین‌های جنگ‌زده بازگشتند و بشریت از دوران پیری به دوران کودکی رفت و دوباره جوان و جوان شد.

تصور داستان عجیب بنجامین باتن سخت و دشوار است، اما به شما نشان می دهد.

مورد جالب بنجامین باتن فیلم آمریکایی محصول ۲۰۰۸ به کارگردانی دیوید فینچر است.

شخصیت اصلی فیلم بر اساس داستان کوتاهی به قلم اف اسکات فیتزجرالد ساخته شده است. فیلمنامه توسط اریک راث نوشته شده است و برد پیت و کیت بلانشت بازیگرانی هستند.

داستان عجیب بنجامین باتن نیز با نقدهای مثبت منتقدان روبرو شد.

نوزاد پیر در اواخر جنگ جهانی اول به دنیا آمد، اما ظاهر متفاوت و چروکیده اش او را وارد زندگی یک خدمتکار سیاهپوست می کند و هر چند عجیب به نظر برسد، این کودک را نعمتی از جانب خداوند می بیند و او را در کنار او بزرگ می کند. به او.

در طول فیلم، بنیامین در طول زمان از واقعیت به واقعیت، از جوانی به جوانی می‌رود.

داستان عجیب بنجامین باتن، همانطور که از نامش پیداست، تخیلی و غیرواقعی است، اما به همان اندازه که دیوید فینچر آن را توصیف می کند، برای مخاطب زیبا و قانع کننده است.

بنیامین علیرغم اختلافاتش زندگی می کند و از پیری تا جوانی تجربیات مختلفی دارد. آنچه بنیامین را مورد علاقه و ناراحتی قرار می دهد، ناسازگاری جسم و روح اوست.

به عبارت دیگر، وقتی او شبیه یک جوان هشتاد ساله است، روح بنیامین در سنین پایین به دنبال کنجکاوی و بازیگوشی است و وقتی بدنش کودکی خود را اعلام می کند، روح بنیامین سال ها از او خسته می شود.

احساسات مخاطب در حین تماشای این فیلم بسیار با دنیای بنیامین و ماجراهای ریز و درشت او مرتبط است، بنابراین احساسات و ابعاد عاشقانه او از ابعاد دیگر فراتر می رود.

عشق دسی به بنیامین یکی از نکات عاشقانه ای است که از اواسط نمایش دوباره زنده شده و در صحنه پایانی بخشی از ذهن مخاطب را برای همیشه حفظ می کند.

این فیلم را می توانید از اینجا تماشا کنید فیلم یا دیدن به تماشای.

از دیگر فیلم های داخلی و خارجی انتقاد کرد ارتباط دادن خواندن.

انتهای پیام/

نویسنده: قانون شریعت

نگرانی ایرانیان چیست؟
پایان دیدن