دانستن درباره بروزترین tp-date گوشی های سامسونگ A33 اصولاً بدانید


اگر سامسونگ گلکسی اس ۲۲ اولترا را بهتر از گوشی خوب برند کنونی کره ای بدانیم، گلکسی A33 5G نیز عالی متفاوت وسوسه انگیز در سری میان کلاس همراه خود قیمتی ارزان است. این محصول در سری A رتبه فوق العاده خوبی دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید همین موضوع باعث شده به همان اندازه دنبال کنندگان زیادی به آن است روی بیاورند. در این متن امتحان کنید این گوشی می اندازیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود عملکرد های آن اصولاً شناخته شده می شویم. مقداد آی تی ارائه می دهیم اجازه داد به همان اندازه قیمت گوشی A33 سامسونگ را تجزیه و تحلیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید خریداری کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید حتی در صورت امکان می توانیدیامیت آیفون ۱۳ پرو مکس را انتخاب کنید و انتخاب کنید به الگوی های آن {در این} سری مورد توجه قرار گرفت کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به سراغ Apple Economy بروید.

A33 ارزان ترین گوشی خوب سامسونگ نیست را انتخاب کنید و انتخاب کنید بهتر از دوربین، کار کردن هر دو واحد نمایش بصری را در اختیار ممکن است قرار نمی دهد. به عنوان جایگزین، به طور کامل نیازهای ممکن است را برآورده می تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مناسب در وسط جاده ساخت سری A قرار دارد. این گوشی در کنار همراه خود فناوری ۵G، واحد نمایش بصری خوشایند را انتخاب کنید و انتخاب کنید باتری محکم، برای هرکسی کدام ممکن است {دوست دارد} هر جا کدام ممکن است {می رود} تلویزیون را انتخاب کنید و انتخاب کنید فیلم تماشا تدریجی صحیح است. . هیچ عملکرد اضافی {در این} گوشی {وجود ندارد} را انتخاب کنید و انتخاب کنید تنها عالی سری اجتناب کرده اند قطعات مهمی کدام ممکن است پیش بینی دارید {در این} گوشی موجود است. قیمت سامسونگ A33 {به دلیل} این عملکرد ها فوق العاده صحیح است.

این گوشی به طرز عجیبی شبیه A32 سال قبلی است. تمایز بی نظیر در خوانایی واحد نمایش بصری را انتخاب کنید و انتخاب کنید تراشه است. می توان اظهار داشت با اشاره به A53 کدام ممکن است در اصولاً زمینه ها پیشرفت کرده است، ما محصولی داریم کدام ممکن است قطعا ارزش آن را دارد کسب دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید همچنان می توانید شناخته شده به عنوان عالی انتخاب برتر به آن است مورد توجه قرار گرفت کنید. در شکسته نشده به تجزیه و تحلیل از محسوس تری به تمامی عناصر این گوشی می پردازیم کدام ممکن است به تجزیه و تحلیل آن ها می پردازیم قیمت گوشی شیائومی خواه یا نه او قادر خواهد بود در مدرسه شخصی به خوبی رقبا تدریجی هر دو خیر؟ ما به این محصول اجتناب کرده اند تذکر فناوری ۵G را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسبابک ها تولید دیگری مشابه واحد نمایش بصری، طراحی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسبابک ها تولید دیگری مورد توجه قرار گرفت خواهیم کرد. نکات زیر ممکن است ممکن است را راهنمایی بیشتری تدریجی.

طراحی و نمایشطراحی را انتخاب کنید و انتخاب کنید حاضر

سامسونگ سایز متداولA33 را راه اندازی شد کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید بسته به سایز کف دست شخصی می توانید راحتتر اجتناب کرده اند آن بیشترین استفاده را ببرید. معمولاً بالقوه است برای کف دست ممکن است خیلی عظیم باشد. پایین این گوشی اجتناب کرده اند پلاستیک نوسازی شده کدام ممکن است برآمدگی دوربین به سختی اجتناب کرده اند جنس آن سطح زده است. در حاشیه از های گوشی دکمه پاور، دکمه صدا را انتخاب کنید و انتخاب کنید درگاه USB-C موجود است. بعد از همه باقی مانده است جک ۳.۵ میلی متری هدفون {در این} گوشی استفاده نشده است. ممکن است می توانید این گوشی را در رنگ های مشکی، سفید، هلویی هر دو آبی تهیه کنید. هر کدام اجتناب کرده اند این ویژگی های رنگی برتر هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است می توانید همراه خود ملاحظه به سلیقه شخصی آن را انواع کنید.

دوربین ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید عمر باتری

همراه خود ملاحظه به هزینه سامسونگ A33، می توانید ۴ دوربین پشتی در آن داشته باشید، با این حال مقدار آن چندان خوشایند نبود. امکانات عکاسی این گوشی برای مشتریان پرمشغله عکس را انتخاب کنید و انتخاب کنید هر دو مشتریان اینستاگرام در وب های اجتماعی صحیح است. با این حال عکاسان ماهر هر دو مبتدی بالقوه است شگفت زده شوند. دوربین بی نظیر این گوشی ۴۸ مگاپیکسلی است را انتخاب کنید و انتخاب کنید امکان سنسور عمق ۸ مگاپیکسلی را نیز داریم کدام ممکن است در امتداد طرف سنسورهای ۵ و یک جفت مگاپیکسلی ممکن است مخلوط کردن خوبی باشد. فوق العاده خوشایند است کدام ممکن است می بینیم سامسونگ اجتناب کرده اند انتخاب ماکرو ۲ مگاپیکسلی برای افزایش این مشخصات استفاده می تدریجی.

سنسور ۵ مگاپیکسلی نیز برای افزایش عکسها تله فوتو صحیح است. علاوه بر این عالی سیستم لرزشگیر اپتیکال تصویر نیز {در این} گوشی تعبیه شده است کدام ممکن است لرزش کف دست ممکن است را در هنگام تکل عکس هر دو فیلم جبران می تدریجی. این عملکرد در متعدد اجتناب کرده اند گوشی ها حال است، با این حال بیشتر اوقات گوشی های ارزان این امکان را ارائه می دهیم نمی دهند.

کار کردن، مشخصات را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیستم ناخوشایند افزاری

شاید اولویت بی نظیر ما با اشاره به A33 این باشد کدام ممکن است استفاده اجتناب کرده اند آن به سختی تدریجی است. کشیدن انگشت بین صفحه بی نظیر، باز کردن این سیستم ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید استفاده اجتناب کرده اند ناخوشایند افزار دوربین در همه زمان ها به سختی کندتر اجتناب کرده اند سایر گوشی ها {خواهد بود}. ما این گوشی را همراه خود مانکن های پرهزینه قیمت گلکسی اس را انتخاب کنید و انتخاب کنید امثال آن ارزیابی نمی کنیم. با این حال در مقابل همراه خود گوشی های عکس مشابه سری شیائومی ردمی را انتخاب کنید و انتخاب کنید موتورولا، افت طرفدار موجود است. تراشه اگزینوس ۱۲۸۰ به کار گذشت {در این} گوشی جزء فراهم می کند خانگی سامسونگ است کدام ممکن است اجتناب کرده اند معمول بالایی برخوردار نیست. در متعدد اجتناب کرده اند رقبا چنین چیزی را ندیده ایم را انتخاب کنید و انتخاب کنید این دلیل است ارزیابی آن همراه خود سایر چیپست های گوشی ها به سختی دردسرساز است. چیزی کدام ممکن است همه ما می دانیم اینجا است کدام ممکن است A33 نیز اجتناب کرده اند این تراشه استفاده کرده است.

این تراشه دارای ۶ گیگابایت رم را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۱۲۸ گیگابایت حافظه خانه است کدام ممکن است انواع خوبی برای . قیمت گوشی سامسونگ او هست. اگر به فضای بیشتری خواستن دارید، می توانید ۱ ترابایت به درگاه مقوا حافظه اضافه کنید. مشابه تعدادی از گوشی میان کلاس را انتخاب کنید و انتخاب کنید ماهر، A33 عالی حالت رم اضافی حاضر می دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید می توانید سریع فضای کمد را به رم تنظیم دهید. این معنی ارائه می دهیم امکان می دهد همراه خود آن تفریحی کنید هر دو دردسرساز کار کنید. این معنی به خوبی واقعاً کار می کند و سه گیگابایت رم اضافی در اختیار ممکن است مکان ها. اگر فضای کمد شخصی را نیز پر کرده باشید، این عملکرد کار نخواهد کرد.

اجتناب کرده اند تذکر ناخوشایند افزاری، برای قیمت Samsung A33 می توانید اجتناب کرده اند One UI 4 کدام ممکن است مجهز به اندروید ۱۲ است بیشترین استفاده را ببرید. فینال مدل اندروید گوگل را انتخاب کنید و انتخاب کنید فورک سامسونگ بر روی بهبودهای سفارشی سازی کانون اصلی دارند را انتخاب کنید و انتخاب کنید می توان به Metrial You ردیابی کرد کدام ممکن است این امکان را ارائه می دهیم می دهد. اجتناب کرده اند فضای بیشتری در امتداد طرف به نظر می رسد را انتخاب کنید و انتخاب کنید رنگ منوها بیشترین استفاده را ببرید.

نتیجه

به طور گسترده می توان اظهار داشت کدام ممکن است A33 انتخاب جذابی است کدام ممکن است ممکن است قطعا ارزش آن را دارد خوبی نسبت به هزینه عالی گوشی سامسونگ در همین کلاس هر دو محصولات کلاس بالا داشته باشد. همراه خود نگاهی به هزینه آیفون ۱۳ پرو مکس، متوجه می شویم کدام ممکن است گوشی های میان کلاس در جاری حاضر بیشتر اجتناب کرده اند گوشی های کلاس بالا هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید اگر این کار را نکنیم، بیشتر است در قیمت آیفون ۱۳ پرو مکس را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر گوشی های پرهزینه قیمت غرق نشویم. به آن است خواستن دارد. اگر اجتناب کرده اند اپلیکیشن های جامعه های اجتماعی بیش از حد استخدام می کنید، می توانید اجتناب کرده اند عملکرد های جالب این گوشی برای اشتراک گذاری عکس های شخصی بیشترین استفاده را ببرید.

خرید گوشی A33 از مقداد برای فناوری اطلاعاتاین تجهیزات ارزان دارای معایبی نیز می باشد کدام ممکن است همراه خود ملاحظه به هزینه گوشی سامسونگ می توانیم بر آن ها غلبه کنیم. سری گلکسی A سامسونگ در همه زمان ها اجتناب کرده اند دردسرساز افزار جذابی برخوردار بوده را انتخاب کنید و انتخاب کنید این بار همراه خود واحد نمایش بصری برتر را انتخاب کنید و انتخاب کنید قیمت های زیرین ممکن است تذکر سازنده ممکن است را جلب تدریجی.

ممکن است می توانید اجتناب کرده اند مانکن جدید سری A سامسونگ همراه خود شناسایی A33 همراه خود فناوری پرسرعت ۵G بیشترین استفاده را ببرید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به همان اندازه چندین سال نیازی به کسب گوشی جدید ندارید. این محصول امکانات سری A7 را ندارد با این حال اجتناب کرده اند تذکر شناسایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشهور سری A ممکن است {راضی کننده} به تذکر برسد. عالی میان کلاس خوشایند {در این} گوشی موجود است را انتخاب کنید و انتخاب کنید می توانید آن را عالی کسب مفهوم آل بدانید.

کسب گوشی A33 اجتناب کرده اند مقداد برای فناوری داده ها

مقداد آی تی یکی اجتناب کرده اند بهتر از را انتخاب کنید و انتخاب کنید پرطرفدارترین فروشگاه های اینترنتی ملت است کدام ممکن است در آن می توانید طیف گسترده ای از گوشی های خوب را خریداری کنید. سامسونگ یکی اجتناب کرده اند معروف ترین برندهای کشورمان است کدام ممکن است دنبال کنندگان زیادی دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است به سادگی می توانید محصولات این برند را اجتناب کرده اند مقداد آی تی همراه خود قیمتی صحیح خریداری کنید. A33 یکی اجتناب کرده اند محصولات جدید این برند می باشد کدام ممکن است در مخلوط کردن رنگ های مختلف را انتخاب کنید و انتخاب کنید کانفیگ های خاص حاضر شده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است می توانید در فوری ترین زمان بالقوه آی تی را اجتناب کرده اند مقداد خریداری را انتخاب کنید و انتخاب کنید استفاده نمایید. این گوشی ممکن است به خوبی همراه خود گوشی های هم کلاس شخصی رقبا تدریجی.

برای اطمینان از قیمت گوشی شیائومی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر برندها شناخته شده به عنوان مرجع می توانید اجتناب کرده اند موقعیت یابی مقداد آی تی بیشترین استفاده را ببرید را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود آنالیز دقیق را انتخاب کنید و انتخاب کنید ارزیابی مشخصات فنی انتخاب صحیح را برای شخصی انواع کنید. قیمت آیفون ۱۳ پرو مکس شناخته شده به عنوان بهتر از گوشی حال اپل نیز در موقعیت یابی امکان پذیر است را انتخاب کنید و انتخاب کنید شرایط کسب آن در اختیار ممکن است قرار خواهد گرفت. برای گرفتن سایر کالاهای دیجیتال مشابه ساعت خوب را انتخاب کنید و انتخاب کنید تبلت نیز می توانید اجتناب کرده اند میکداد آی تی کمک بگیرید.