درخواست از قوه قضائیه برای رسیدگی به سجاد گریبی (خلک ایران).


از پایین صفحه اصلی و داخل خرید کنید

درخواست از قوه قضائیه برای رسیدگی به سجاد گریبی (خلک ایران).

خبر دادن گلو این کمپین بر اساس «تقاضای دادگاه برای تحقیق از سجاد گریبی (خالک ایران)» است.

در متن این درخواست خطاب به رئیس قوه مجریه آمده است:

بی مقدمه، بدون حاشیه شروع می کنیم، اینجا ایران است، به دور از مشکلات اقتصادی و سیاسی این روزگار، به دور از هرگونه تقابل برای بازی دولتمردان، باید گفت که این مرزوبوم سرزمین قهرمانان و رزمندگان است. که همه ما به اشتراک می گذاریم.ما به آن افتخار می کنیم.

نیازی به ذکر نام های معروف و پرافتخار نیست چون زیاد است و نیازی به استفاده از نام این بزرگان در کنار نام سجاد گریبی (هالک ایرانی) در این درخواست نیست. خلاصه می دانیم که آبروی ایران ربطی به شکست ورزشی سجاد گریبی ندارد اما گاهی باید جور دیگری به آن نگاه کرد.

سجاد گریبی (ایران خلک) با استفاده از نام و آوازه ایران و سوء استفاده از حمایت های این ملت برای نمایندگی این افراد در خارج از کشور، با علم به اینکه هیچ بردی در کار نیست، وارد میدان مسابقه شد و شکست خورد. ، می رود، ما ناامید و دل شکسته ایم، حریفش به پیروزی یک ایرانی شاد می شود و سجاد قریب به ضرری که از طرف ایران و ایرانی در فضای مجازی می کند بی تفاوت است، ما همچنان شوکه و دل شکسته ایم. .

باید مانند هر بوق به اصطلاح مجازی با این موضوع برخورد شود، بنابراین از ما می‌خواهند که مسابقات با نام ایران را ممنوع کنیم.

برای امضای کمپین به این لینک مراجعه کنید.

برای مشاهده و حمایت از کمپین های دیگر روی این لینک کلیک کنید.

انتهای پیام

ایرانی ها نگران چه هستند؟
اینجا را ببین

کد خبر: ۲۷۲۳۶۲ ساعت خبر: ۲۲:۳۰