درس پدر اوهایو در مورد قلدری همه گیر شد


سوآنتون ، اوهایو – پیام پدر اوهایویی در مورد قلدری ویروسی شده است.

دختر مت کاکس در 30 نوامبر به دلیل قلدری از سوار شدن به اتوبوس مدرسه محروم شد.

کاکس می گوید که دخترش به او گفته است که باید هفته بعد او را به مدرسه ببرد ، اما او تصمیم گرفت به جای آن به او درس بدهد.

کاکس می گوید: “من متوجه شدم که او این امتیاز را دارد که از اتوبوس به مدرسه برود و یا به مدرسه برود و از مدرسه برود و یک امتیاز باشد و نه یک امتیاز.”

کاکس روز دوشنبه دخترش را مجبور کرد تا به مدرسه برود و ویدئویی را در فیس بوک منتشر کرد که در آن نوشته شده بود: “درس های زندگی”.

در این ویدئو ، کاکس می گوید امروزه بسیاری از کودکان احساس می کنند که کارهایی که والدینشان با آنها انجام می دهند حقوق است و نه امتیازات.

کاکس گفت دخترش وقتی دوشنبه شروع به راه رفتن کرد ناراحت شد.

هنگام راه رفتن ، کاکس با دخترش صحبت کرد که چگونه اقدامات او دلیل راه رفتن او شد. او می گوید در پایان پیاده روی آرام شد و فهمید که اگر دیگران را قلدری نکند باز هم در اتوبوس خواهد بود.

این ویدئو بیش از 200 هزار بار به اشتراک گذاشته شده است.

کاکس گفت که از شنیدن ویروسی شدن این ویدیو شوکه شده است.

کاکس می گوید: “من بسیار شگفت زده شدم زیرا بسیاری از افراد در اولین ارسال آن پاسخ دادند. من فقط فکر می کردم دوستان و خانواده آن را می بینند ، و سپس یکی از دوستان از من خواست آن را به صورت عمومی اعلام کنم تا آنها بتوانند آن را به اشتراک بگذارند.” “روز بعد که بیدار شدم ، صدها پیام در صندوق ورودی خود داشتم و دیدم چندین صفحه نمایش وجود دارد.”

کاکس گفت که او با فرزندان خود نشسته است تا نظرات خود را در مورد ویدئو نشان دهند تا آنها بتوانند آثار زورگویی را درک کنند.

کاکس می گوید: “به نظر می رسد که او به همراه دو فرزند دیگر من با برخی از داستانهای غم انگیزی که با آنها خواندم همدلی زیادی نشان می دهد.”

او مطمئن است که دخترش در مورد قلدری درس آموخته است و اکنون از سوار شدن با اتوبوس به مدرسه قدردانی می کند.

کاکس امیدوار است وقتی دیگران ویدیو را تماشا می کنند ، متوجه شوند که چند کلمه می تواند به دیگران آسیب برساند.

“من فقط امیدوارم که از طریق ویدئوهای به اشتراک گذاشته شده بچه ها بتوانند برخی از نظرات و آموزش های موجود در پست را ببینند و بخوانند و ببینند که چگونه بسیاری از کلمات می توانند صدمه زننده و عمیق باشند و می تواند تأثیرات پایداری بر کسانی که درگیر هستند گاهی وحشتناک ترین موارد داشته باشند. کاکس گفت: “اثرات پایان زندگی”.

“من همچنین امیدوارم که والدین فیلم را ببینند و شروع به پاسخگویی فرزندان خود در قبال اعمال خود کنند و دست از جارو زدن اقدامات فرزندان خود در زیر فرش با این عقیده بردارند که کودکان کودک خواهند شد. ما به عنوان والدین باید جلوی ظلم و ستم جلوی خانه را بگیریم زیرا زورگویی فقط باعث زورگویی می شود. ”دیدگاهتان را بنویسید