در ۱۷ شهریور، قیمت طلا در مرز حساس قیمت ۱۴۰۱/سکه قرار گرفت


قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار با ۳۷۰۰ تومان افزایش نسبت به روز گذشته به یک میلیون و ۲۶۸ هزار و ۴۰۰ تومان رسید. نرخ سکه نیز نسبت به روز گذشته تغییری نداشت و ۱۳ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان معامله شد.

برای دسترسی سریعتر به اخبار داغ، بازارهای طلا و سکه، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا درج کنید.

به گزارش کماپرس، دلار و اونس امروز با هم سقوط کردند و این یکی از دلایل رکود سکه است. قیمت هر اونس طلا امروز با ۴.۷ درصد کاهش نسبت به روز گذشته به ۱۷۳۴ دلار رسید. مانند فلزات گرانبهای داخلی، قیمت هر اونس همیشه در نوسان است. به گفته فعالان و کارشناسان بازار طلا و سکه، اگر اونس به سمت مرز ۱۷۴۱ دلار آمریکا حرکت کند، قیمت آن روند صعودی خواهد داشت.

اخبار مرتبط را بخوانید:

وضعیت نرخ سکه های مختلف بازار و حباب های آنها

حباب قیمت میکروکوین به دلیل کاهش قیمت دو محرک مهم ارزش سکه افزایش یافته و این مشکل شرایط خطرناکی را برای سرمایه گذاران این نوع سکه ها ایجاد کرده است. در حال حاضر نرخ نیم سکه نسبت به روز گذشته بدون تغییر بوده و همچنان در قیمت ۸ میلیون تومان معامله می شود. همچنین قیمت ربع سکه در مرز ۵ میلیون تومان نگه داشته شده است. نرخ سکه گرمی بدون تغییر نسبت به روز گذشته در مرز ۳ میلیون و ۴۰ هزار تومان است.

ربع سکه دیروز ۴ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان بود. ارزش داخلی این فلز گرانبها تقریباً ۳ میلیون تومان گزارش شده است. بنابراین اختلاف قیمت این سکه به ۴۰ درصد رسید که نادر و قطعا برای معامله گران خطرناک محسوب می شود.

انتهای پیام

برای دسترسی سریعتر: