در ۱۸ جولای بازار سهام ۱۴۰۱ / کانال شاخص کل خرد تا ۱۴۰۰ واحد


شاخص کل بورس امروز با ۴ هزار و ۹۴ واحد کاهش نسبت به سه روز گذشته به مرز یک میلیون و ۴۹۸ هزار و ۵۰۹ واحد رسید. دو ماه بعد دوباره شاخص کل به یک میلیون و ۴۰۰ هزار واحد کاهش یافت. شاخص کل هم وزن با ۲ هزار و ۶۸۸ واحد کاهش نسبت به روز چهارشنبه به رقم ۴۱۵ هزار و ۸۳۰ واحد رسید.

برای دسترسی سریع به اخبار داغ بازار سهاماینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا درج کنید.

به گزارش کماپپرس، نمادهای «فارس»، «فملی» و «میدکو» بیشترین تاثیر را در کاهش شاخص کل امروز داشتند. حجم کل معاملات بورس به ۱۶ میلیارد و ۷۳۵ میلیارد تومان رسیده است. امروز ارزش خالص واگذاری مالکیت قانونی به بازار واقعی با خروج ۳۵۵ میلیارد تن پول واقعی از این بخش، بار دیگر منفی شد. بیشترین خروج پول واقعی به سهام بیمه پاسارگاد «بپس» تعلق گرفت. پس از آن شخصیت های «د» و «شستا» بیشترین پول واقعی را دریافت کردند.

اخبار مرتبط را بخوانید:

برخی تحلیلگران کاهش این شاخص را در ارتباط با رویدادهای بین المللی توضیح می دهند. اخبار منفی در مورد برجام منجر به اصلاحاتی در بازارهای سهام شد. در صورت تحقق تکالیف NDC، بازار سهام راه خود را پیدا خواهد کرد. از سوی دیگر، قیمت کالاها در بازارهای جهانی کاهش یافت و حجم معاملات بازار سهام کاهش یافت.

اطلاعات کلی:

با توسن آشنا شوید

سهام توسان متعلق به شرکت توسعه سیستم های نرم افزاری ناگین است و اولین عرضه کننده در بازار فرابورس است. اکنون ارزش بازار این سهم به ۴ هزار و ۱۱۰ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان رسیده است. بیشترین سهم توسان متعلق به سرمایه گذاران تک وستا، سهام خصوصی، توسعه دهندگان فناوری فردا ایرانیان، سهام خصوصی، رسام فناوری پایا و شرکت های سهامی خاص است.

انتهای پیام

مربوط به: موجودی

برای دسترسی سریعتر: