در ۲۸ تیر ۱۴۰۱ شاخص بورس دوباره سقوط کرد


شاخص کل بورس امروز با ۸۸۸ واحد کاهش نسبت به روز یکشنبه به مرز یک میلیون و ۴۶۸ هزار و ۹۴۴ واحد رسید. شاخص کل هم وزن با کاهش ۷۵۵ واحدی نسبت به دو روز قبل به عدد ۴۰۱ هزار و ۶۷۸ واحد رسید.

برای دسترسی سریع به اخبار داغ بازار سهاماینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا درج کنید.

به گزارش کماپپرس، نمادهای «کگل»، «فخوز» و «نوری» امروز بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص بورس داشتند. مجموع معاملات امروز بازار به ۶ هزار و ۷۵۱ میلیارد تومان رسید. پول واقعی همچنان از بازار خارج می شود و ۳۱۷ میلیارد تومان نقدینگی امروز برای بیست و چهارمین روز متوالی از بازار خارج می شود. بیشترین خروج پول واقعی امروز مربوط به سهام آرین و شرکت پارس آرین بود. پس از آن سهام نوری و شستا بیشترین پول واقعی را به خود اختصاص دادند.

اخبار مرتبط را بخوانید:

سایت طلا گزارش داد: بسیاری از توکن های بورسی و فرابورسی در حال حاضر به دلیل افزایش قیمت متوقف شده اند و هیچ خرید و فروشی انجام نشده است. در چنین شرایطی، احتمالاً معاملات برای یکی دو روز آینده کمتر از حد معمول خواهد بود. هر ساله در روزهای پایانی تیرماه اتفاق می افتد و در نتیجه ارزش معاملات کاهش می یابد.

اطلاعات کلی:

سهام جدید متعلق به کدام شرکت است؟

شرکت بیمه نوین با نماد «نوین» اولین بازار فرابورس است. در حال حاضر ارزش بازار این سهم به ۷۴۴ میلیارد تومان می رسد. بانک عقد نوین سهام عمومی، آتیه درخشان نوین، سهام خصوصی، صندوق سرمایه گذاری بازاریابی نوین فورور، صندوق سرمایه نوین، توسعه صنایع بهشهر، سهام بیمه ایران، سهام خصوصی و گروه سرمایه گذاری آتیه دماوند، سهام عام، اکثریت سهام نوین هستند. در اختیار آنهاست.

انتهای پیام

مربوط به: بیمه جدیدموجودی

برای دسترسی سریعتر: