در ۴ تیر ۱۴۰۱/ شاخص کل بورس دوباره سقوط کرد


شاخص کل بورس نسبت به سه روز گذشته ۱۰ هزار واحد کاهش یافت و به مرز یک میلیون و ۴۸۰ هزار و ۴۹۰ واحد رسید. شاخص کل هم وزن نیز با ۱۴۳۵ واحد کاهش نسبت به چهارشنبه گذشته به رقم ۴۰۵۵۷۶ واحد رسید.

برای دسترسی سریع به اخبار داغ بازار سهاماینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا درج کنید.

به گزارش کماپپرس، نمادهای «فولاد»، «تعرفه» و «فملی» امروز بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص بورس داشتند. امروز برای بیست و دومین روز متوالی خالص مبلغ واگذاری مالک قانونی به بازار واقعی منفی شد و ۲۹۷ میلیارد تن پول از بورس خارج شد. بیشترین خروج پول واقعی ۴۲ میلیارد تومان از بانک «د» متعلق به سهام «د» بود. پس از آن نمادهای «افق» و «شستا» بیشترین پول واقعی را به خود اختصاص دادند. حجم کل معاملات بورس به ۲۱ هزار و ۷۵۶ میلیارد تومان افزایش یافت.

اخبار مرتبط را بخوانید:

کاویان عبداللهی، تحلیلگر بازار سهام در گفتگو با تجارت نیوز از نامشخص بودن روند معاملات بورس در روز آینده خبر داد. در واقع نمی توان گفت معاملات فردای بورس با توجه به شرایط بازار در مداری متعادل اعم از منفی یا مثبت حرکت می کند.

کاویانی گفت: احتمال کمی برای رسیدن شاخص خرد کل به کانال یک میلیون و ۳۰۰ هزار واحد وجود دارد و نظر بازار این است که در صورت افت بیشتر، روند صعودی قوی آغاز خواهد شد.

اطلاعات کلی:

سهم Benno را بخوانید

در بازار دوم بورس یک شرکت بیمه جدید با نماد بنو وجود دارد. اکنون ارزش بازار این سهم به ۲ هزار و ۴۳۵ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان می رسد. شرکت هایی مانند گروه توسعه نفت و گاز پارسیان، سهام عام، ایران سرمایه گذاری، سهام خصوصی و صندوق سرمایه گذاری ویژه مدیریت بازار تجارت ایران اکثریت بننو را در اختیار دارند.

انتهای پیام

مربوط به: بیمه مشاغل جدیدموجودی

برای دسترسی سریعتر: