در ۷ مرداد ماه، نرخ دلار آمریکا در ۱۴۰۱ ثابت است.


پس از چند روز کاهش مداوم، دلار آمریکا امروز افزایش یافت. هم اکنون نرخ دلار آمریکا نسبت به روز گذشته ۰.۲ درصد افزایش یافته و برابر با ۲۹ هزار و ۹۰۰ تومان است. از سوی دیگر، نرخ دلار آمریکا در بازار با ۰.۰۳ درصد کاهش نسبت به روز گذشته به ۲۷۹۱۵ دلار رسید.

برای اطلاع از اخبار سریعتر بازار فارکس اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا درج کنید.

به گزارش کمپرس، این روزها بازار ارز با توجه به انتشار توافقنامه برجام آرام است. اکنون به گفته طرف اروپایی، سران کشورهای اروپایی و آمریکایی در حال بررسی واکنش ایران به بسته پیشنهادی اروپا هستند و برای پاسخگویی به این موضوع به زمان نیاز دارند. بنابراین اخبار جدید و مهمی به بازار ارز تحویل داده نمی شود و تعادل نسبی در این بخش ایجاد شده است. به گفته کامران سلطانی زاده، دبیر کانون صرافی ها، این روزها دلالان ارز همه تماشاگر هستند و خرید و فروش چندانی در بازار ندارند. دیروز دلار آمریکا به کمترین میزان خود در سه ماه گذشته رسید و رکورد جدیدی را ثبت کرد. الان ۲۹۰۰۰ تومان وسط کانال در نوسان است.

اخبار مرتبط را بخوانید:

آیا طرح افزایش دلار آمریکا شکست خورده است؟

اگرچه معامله گران صعودی برای برجسته کردن اخبار منفی برجام و تقویت سیگنال های منفی سخت کار کردند، دلار به سمت کانال بالاتر حرکت نکرد. سلطانی زاده تاکید کرد: خبری از جوی بازار ارز نیست، کسی از این صنعت خبر ندارد.

امروز، یورو مانند دلار رفتار کرد، اما پوند کاهش یافت. یورو امروز با ۰.۱ درصد افزایش نسبت به روز گذشته به سقف ۳۰ هزار و ۴۷۰ تومان رسید. پوند از سوی دیگر نسبت به دیروز ۰.۲ درصد کاهش داشت و بین ۳۶ هزار و ۴۴۰ تومان معامله شد.

انتهای پیام

برای دسترسی سریعتر: