دستور پخت سالم جو دوسر با الهام از Snickerdoodle


جسیکا بیپن ، MS ، RD، دستور پخت آرد گندم بدون گلوتن ، وگان و پروتئین را به اشتراک می گذارد. این را برای یک هفته شلوغ ببینید!

وقتی هوا سردتر می شود ، ممکن است یک اسموتی آماده یا پارافیت ماست میل کنید. اما خوشبختانه ، بسیاری از گزینه های صبحانه سالم دیگر برای روشن شدن صبح شما وجود دارد. یکی از غذاهای مورد علاقه من بلغور جو دوسر پخته شده است ، و در حالی که این دستور پخت پروتئین کم پروتئین است ، من این دستور را با HUM Core Strength ، پودر پروتئین وانیل با پایه گیاهی ، پیچیده ام. طعم آن شبیه کوکی های گرم snekerdoodle است.

این بلغور جو دوسر پخته شده از کتان ، سس سیب و پودر پروتئین (نه تخم مرغ) برای افزایش پروتئین و اتصال آرد جو دوسر به یکدیگر استفاده می کند. این صبحانه کامل پروتئینی است – آن را گرم یا سرد بخورید ، کمی شیر به آن اضافه کنید یا کره بادام بریزید.

شکر دارچین را که روی جو دوسر وانیلی پخته شده با دارچین گرم و چسبناک است ، داخل کارامل داخل فر بپاشید و حال و هوای بیسکویت snickerdoodle را اضافه کنید. اگر به قند کمتری نیاز دارید ، می توانید میوه راهب را جایگزین کنید.

مواد تشکیل دهنده SPOTLIGHT

رول جو دوسر

رول های جو دوسر اساس آرد گندم پخته شده شما می شوند. آنها منبع غلات و فیبر محلول هستند. من جو دوسر فولادی یا سریع را برای این دستور غذا توصیه نمی کنم.

پودر پروتئین HUM Nutrition Core Strength

برای بهترین نتایج ، پودر پروتئین با پایه وانیل HUM Nutrition را توصیه می کنم. از ترکیبی از پروتئین کدو تنبل ، کتان و نخود فرنگی تهیه می شود که حاوی 20 گرم پروتئین در هر وعده است.

علاوه بر ترکیب قابل هضم پروتئین های گیاهی ، با افزودن آنزیم های گوارشی و پروبیوتیک ها از هضم نیز پشتیبانی می کند. آنزیم های گوارشی هضم و جذب مواد مغذی را به طور موقت بهبود می بخشد L. acidophilus این پروبیوتیک بیشترین مطالعه را برای سلامت روده دارد.

دانه های کتان آسیاب شده

کتان آسیاب شده به عنوان یک چسبنده عمل می کند و جایگزین تخم مرغ در این جو دوسر بو داده می شود. قبل از افزودن تخم کتان به مخلوط ، نیازی به تهیه آن نیست. همراه با جو دوسر ، کنف به اندازه کافی مایع جذب می کند تا آرد جو دوسر را تثبیت کند. دانه های کتان فیبر محلول و نامحلول را تأمین می کنند.

کره بادام

من کره بادام طبیعی را تهیه می کنم که فقط از بادام تهیه می شود. Trader Joe’s و Whole Foods مورد علاقه من برای استفاده در دستور غذا هستند. بهترین جایگزین ، کره بادام زمینی است اما اگر در مواقع ضروری هستید کره بادام زمینی یا دانه در اینجا کار می کند.

سس سیب

سس سیب بدون قند شیرینی را افزایش می دهد و به پیوند دانه ها به یکدیگر کمک می کند. همچنین می توانید برای نان موز بیشتر بلغور جو دوسر گوشواره موز درست کنید.

دیدگاهتان را بنویسید