رامبد جوان، امشب به تلویزیون برمی‌گردد


 به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو، مجموعه مستند «از ایده تا اکران» در شبکه مستند سیما تولید شده و مهم‌ترین فیلم‌های سینمایی را از منظر حواشی تولید، اکران و حضور در جشنواره‌ها بررسی می‌کند. این مستند در جدیدترین قسمت خود ماجرای ساخت فیلم سینمایی «ورود آقایان ممنوع» به کارگردانی رامبد جوان را بازخوانی کرده است.

«ورود آقایان ممنوع»، فیلم سینمایی به کارگردانی رامبد جوان و محصول سال 1389 است که توانست عنوان دومین فیلم پرفروش سال 1390 سینمای ایران را کسب کند. رضا عطاران، ویشکا آسایش، بهاره رهنما، سیاوش چراغی‌پور، پگاه آهنگرانی، مانی حقیقی، زهره حمیدی، فلامک جنیدی، علی صادقی، ستاره پسیانی، حدیث میرامینی و … در این فیلم ایفای نقش کردند.

مستند «از ایده تا اکران» در قسمت جدید خود که امشب 21 مهر ساعت 22 از شبکه مستند پخش می‌شود، به چرایی و چگونگی تولید فیلم «ورود آقایان ممنوع» به کارگردانی رامبد جوان می‌پردازد. این مستند پس از گذشت سال‌ها از عوامل اصلی این فیلم سراغ گرفته و در گفتگو با علی سرتیپی تهیه کننده، رامبد جوان کارگردان و سیاوش چراغی پور بازیگر فیلم به چرایی ساخت و چگونگی پر طرفدار شدن این اثر سینمایی پرداخته است.

رامبد جوان در این مستند با اشاره به ایده خود از ساخت فیلم سینمایی «ورود آقایان ممنوع» می‌گوید: وقتی فیلمنامه را خواندم گفتم خیلی بامزه، خنده‌دار و هیجان‌انگیز است و فضای تازه‌ای دارد، پس آن را می‌سازم.»

«از ایده تا اکران» به تهیه‌کنندگی ناهید دل‌آگاه و کارگردانی ناهید دل‌آگاه، روناک جعفری و وحید قاضی میرسعید در 26 قسمت 45 دقیقه‌ای تولید شده است.

این مجموعه در شبکه مستند سیما تولید شده و چهارشنبه‌ها ساعت 22 پخش می‌شود؛ بازپخش آن نیز پنجشنبه‌ها ساعت 15 خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید