راهنمای خرید خانه بیضوی – کاماپرس


در دنیای مدرن، تحرک و فعالیت بدنی کاهش یافته است و پزشکان اغلب بر خطرات این مشکل تاکید می کنند. اما حل این مشکل چندان سخت نیست و با کمک برخی روش ها و وسایل ورزشی می توان تحرک را افزایش داد. الپتیکال یکی از راحت ترین و پرطرفدارترین وسایل ورزشی است که باید در مراقبت از آن بسیار دقت کرد. در غیر این صورت، تعمیر بیضی در دست متخصصان ضروری خواهد بود.

به گزارش کماپرس به نقل از هوم سرویس، اسکی های الپتیکال یا اسپرت یکی از ساده ترین وسایل ورزشی هستند که استفاده از آن آسان است. این دستگاه برای رفع نیازهای فیزیکی پیاده روی و دوچرخه سواری طراحی شده است. این وسیله توسط بسیاری از ورزشکاران مورد استفاده قرار می گیرد زیرا در مقایسه با تردمیل فشار کمتری به زانوها و مفاصل وارد می کند. محصولات ذکر شده در بالا بر روی تمام عضلات و اندام های بدن تاثیر مثبت می گذارد، بنابراین برخی از اندام ها بیشتر تحت تاثیر قرار می گیرند. در واقع بیضوی عضلات چهارسر ران، سرینی ماکسیموس، همسترینگ، پشت پاها را تقویت می کند و بالاتنه را تقویت می کند.

چه نوع بیضی بخریم؟

اسکی های فضایی را می توان با فشارهای مختلف تنظیم کرد و افراد با شرایط بدنی نامناسب به راحتی می توانند از آن استفاده کنند. افرادی که می خواهند به صورت هوازی ورزش کنند می توانند با استفاده از این محصول ورزشی به راحتی ضربان قلب خود را افزایش داده و حرکات بدن خود را تنظیم کنند. همچنین می توانید از این دستگاه برای چربی سوزی استفاده کنید.

اما کسانی که به دنبال خرید الپتیکال هستند باید سایز دستگاه، وزن محصول، نوع مقاومت این محصول، نشیمنگاه، دسته، صفحه نمایش، شکل و قیمت را در نظر بگیرند. در بخش های بعدی چند مدل بیضوی مناسب برای خانه معرفی می شود.

    صفحه اصلی Ellipse-Camapress

ماتریس بیضوی مدل A50XR

این مدل اسکی ماتریکس ۱۴۶ کیلوگرم وزن دارد و قابلیت نمایش ضربان قلب را دارد. وزن این محصول ۱۶۰ کیلوگرم و دارای ۱۵ برنامه ورزشی می باشد. این محصول قابلیت اتصال فلش USB را دارد. فلایویل، تنظیم شیب برقی و … از ویژگی های این محصول می باشد.

پروتئوس بیضی مدل NUVOLA E3 کد B

اسکی فضایی پروتئوس فوق دارای یک چرخ فلایویل ۳۳ کیلوگرمی با مکانیزم مغناطیسی هشت موقعیت است. این محصول می تواند تا ۱۲۰ کیلوگرم وزن داشته باشد. محصول فوق دارای رتبه بندی، دسته، سرعت، مسافت، زمان، کالری، اندازه گیری ضربان قلب، نمایش بر روی صفحه دیجیتال، سینی ذخیره سازی تلفن همراه و … می باشد.

تیتانیوم بیضوی فیتنس مدل A5100G

وزن محصول فوق ۹۰ ​​کیلوگرم و وزن ۱۵۰ کیلوگرم می باشد. این دستگاه مجهز به ۱۴ برنامه می باشد. ترینر بیضوی مدل فوق دارای فلایویل ۱۰ کاجی S و برنامه زمانبندی می باشد. فن دو مرحله ای، پورت IUX، پخش کننده صدا و قابلیت شارژ گوشی موبایل از ویژگی های این محصول است.

مدل بیضی FE44

وزن این محصول ۶۶ کیلوگرم و مجهز به فلایویل بسیار قدرتمند است. این اسکی فضایی دارای ۵ برنامه است و می تواند همه چیز را همزمان نمایش دهد. برخی از ویژگی های اسکی فضایی فوق شامل نمایش ضربان قلب، برنامه زمانی و برنامه های کاربر با توجه به ترجیحات کاربر است.

پروتئوس بیضی مدل NUVOLA E3 کد W

پروتئوس بیضوی در مدلی که در بالا به آن اشاره شد ۳۳ کیلوگرم وزن و ۱۲۰ کیلوگرم وزن دارد. این محصول مجهز به فلایویل با مکانیزم مغناطیسی هشت حالته است. این محصول دارای هشت سطح مقاومت بوده و دارای صفحه نمایش دیجیتال با قابلیت نمایش سرعت، مسافت، زمان، کالری، ضربان قلب و … می باشد.

صفحه اصلی Ellipse-Camapress

نکات مهم برای استفاده از بیضی و ویرایشگر آن

افرادی که قبلا هرگز از بیضوی استفاده نکرده اند، باید سطح فشار مناسب را انتخاب کنند. معمولاً به این افراد کمترین سطح فشار یعنی صفر پیشنهاد می شود. هنگام استفاده از این وسیله، وضعیت بدنی مناسب داشته باشید و به دسته آن تکیه نکنید. زیرا این مشکل نه تنها به برخی از عضلات بدن فشار وارد می کند، بلکه باعث آسیب به دستگاه نیز می شود. در صورت بروز خطا، بیضی باید توسط متخصصین اصلاح شود.

هوم سرویس یکی از گروه هایی است که امکان تعمیر اختصاصی این دستگاه را فراهم می کند و هزینه های تعمیر بیضوی محاسبه و به مشتریان منتقل می شود. افراد کافی است به وب سایت این مجموعه مراجعه کرده و با چند کلیک از هزینه تعمیر بیضی مطلع شوند، بنابراین نیاز به درخواست تعمیرکار حرفه ای برای این دستگاه دارند.

انتهای پیام

مربوط به: خدمات خانگی

برای دسترسی سریعتر: