راهنمای منبع اختلالات خوردن


بر اساس دانشکده بهداشت عمومی TH Chan دانشگاه هاروارد ، 9 درصد از جمعیت ایالات متحده – حدود 28.8 میلیون نفر – تا آخر عمر دچار اختلال خوردن می شوند.

در حالی که این رقم در حال حاضر وحشتناک است ، فقط به بیماری های قابل تشخیص مانند پرخوری عصبی ، بی اشتهایی عصبی یا اختلالات خوردن بیش از حد کمک می کند.

وقتی غذاهای نامنظم را وارد مکالمه می کنید – یک رفتار منفی که اغلب پیش زمینه ای برای اختلالات خوردن است – اعداد و ارقام به سرعت افزایش می یابد.

مرور توسط دیری مجله با همکاری دانشگاه کارولینای شمالی در چاپل هیل نشان داد که شصت و پنج درصد از زنان آمریکایی بین 25 تا 45 ساله رفتارهای نامنظم خوردن را گزارش می کنند.

طبق بررسی ، این بدان معناست که آنها “از افکار ، احساسات یا رفتارهای ناسالم مربوط به غذا یا بدن خود حمایت می کنند.”

باز هم ، این رفتار نامنظم اغلب منجر به اختلالات تغذیه پیشرفته تری می شود. با توجه به نتیجه نهایی احتمالی ، نباید آنها را ساده تلقی کرد.

ناتالی ولش ، مدیر تغذیه Beachbody ، MS ، RDN توضیح می دهد: “اختلالات خوردن بسیار مخرب است زیرا می تواند بر همه سیستم بدن تأثیر بگذارد ، از نظر جسمی و روحی خوب است.” بسته به نوع اختلال خوردن ، همه چیز از سیستم قلبی عروقی گرفته تا سیستم غدد درون ریز می تواند تحت تأثیر قرار گیرد. “

بر اساس گزارش هاروارد که در بالا به آن اشاره شد ، بیش از هر بیماری روانی دیگر افراد در اثر اختلالات خوردن جان خود را از دست می دهند و سالانه 10200 نفر بر اثر اختلالات خوردن جان خود را از دست می دهند.

برخی از علائم جسمانی که ممکن است فرد دچار اختلال خوردن باشد ، عبارتند از: نوسانات قابل توجه وزن ، عادات نامنظم روده ، غش و تغییرات در پوست یا مو.

علائم رفتاری شامل مشغله در مورد وزن ، کالری یا کربوهیدراتها در حدی است که در اولویت قرار گرفتن نسبت به سایر فعالیتها قرار می گیرد. مشغله با اندازه یا شکل بدن ؛ محدودیت های شدید غذایی ؛ یا از فعالیت های اجتماعی مرتبط با غذا کناره گیری کنید.

ورزش بیش از حد نیز می تواند رفتاری باشد که با اختلالات خوردن مرتبط است.

برای لیست کامل تر ، لطفاً این مقاله کلینیک کلیولند را بخوانید.

اگر شما یا یکی از عزیزان خود این رفتار را از خود نشان می دهید ، لطفاً از یک متخصص پزشکی مراقبت کنید.

در Beachbody ، هدف ما این است که به مردم کمک کنیم زندگی سالم تر و پربارتری داشته باشند.

ما شما را تشویق می کنیم که روی غذاهای مغذی تمرکز کنید و به طور منظم ورزش کنید و بله ، ما می خواهیم از کسانی که در آینه می بینید احساس رضایت کنید.

ما تمام تلاش خود را می کنیم تا به شما در دستیابی به این هدف ایمن و پایدار کمک کنیم ، بنابراین اگر متوجه شدید که شما یا کسی که دوستش دارید نشانه هایی از رابطه ناسالم با بدن ، غذا یا ورزش خود را نشان می دهد ، در اینجا چند منبع وجود دارد که امیدواریم برای کمک به.

انجمن ملی اختلالات خوردن (NEDA)

اگر به دنبال اطلاعات بیشتر در مورد اختلالات خوردن هستید ، ممکن است با وب سایت انجمن ملی اختلالات خوردن (NEDA) شروع کنید.

در اینجا اطلاعات کلی ، ابزارهای فیلترینگ و پشتیبانی رایگان یا کم هزینه را خواهید یافت.

کریستا مگوایر ، مدیر بخش تغذیه Beachbody ، RD ، CSSD ، می گوید: “اگر لزوماً احساس اختلال نمی کنید ، این مکان خوبی برای شروع است ، اما فقط احساس می کنید که رابطه خوبی با غذا ندارید.” شما منابع لازم برای کشف و تعیین وضعیت خود را دارید. “

مگوایر افزود: “همچنین ، اگر دوست یا عزیزی دارید ، می توانید از این منبع برای چاپ مطالب برای نشان دادن آن استفاده کنید.”

آکادمی تغذیه و رژیم درمانی

یافتن گروه مناسب از متخصصان برای کمک به شما – که آنها تیم بین رشته ای شما نامیده می شوند – مهم است.

ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی شما می تواند به شما در تکمیل مشاوره یا درمان کمک کند.

برای استفاده می توانید از متخصص تغذیه ثبت شده (RD) واجد شرایط استفاده کنید آکادمی تغذیه و رژیم درمانی ابزار “پیدا کردن یک متخصص”.

پس از وارد کردن کد پستی خود ، حتماً روی منوی کشویی “تخصص” کلیک کرده و “اختلالات خوردن” را انتخاب کنید.

مدارک معتبری مانند یک متخصص اختلالات خوردن (CEDS) یا یک متخصص تغذیه با اختلالات خوردن مجاز (CEDRD) تضمین می کند که فرد متخصص در این زمینه است ، اما شما مجبور نیستید جستجوی خود را محدود کنید.

بسیاری از این RD های فاقد صلاحیت هنوز در این زمینه آموزش دیده اند.

ولچ می گوید: “من می گویم یافتن یک متخصص تغذیه متخصص در زمینه اختلالات خوردن و همکاری فردی با آنها م theثرترین مکان برای شروع است.” برای درمان. “

مگوایر افزود: “توجه شخصی مهم است زیرا همه افراد منحصر به فرد هستند ،” این منابع می توانند به شما کمک کنند تا فردی را پیدا کنید که محرک ها یا مشکلات خاص شما را برطرف کند. “

انجمن ملی بی اشتهایی عصبی و اختلالات متفقین (ANAD)

اگر به دنبال حمایت برای جمعیت خاصی (LGBTQ +، بزرگسالان مسن ، بدنهای بزرگتر و غیره) هستید ، انجمن ملی بی اشتهایی عصبی و اختلالات متفقین (ANAD) این وب سایت انواع مختلفی از گروه های پشتیبانی را ارائه می دهد.

ولچ توضیح داد که داشتن احساس اجتماع می تواند پشتیبان بزرگی برای افرادی باشد که از اختلالات خوردن رنج می برند.

وی افزود: “اینکه بتوانید دور هم جمع شوید و داستان ها ، مبارزات ، پیروزی ها و غیره را با دیگران که تجربه مشابه شما را تجربه می کنند به اشتراک بگذارید ، می تواند به شما قدرت دهد.”

رکوردهای بازیابی

آن برنامه رکوردهای بازیابی همراه ایده آل برای سفر بهبودی شما است.

با ارائه گزارشات غذایی ، برنامه های غذایی ، افکار ، تاکتیک های مقابله ، نمودارها و سایر ابزارها ، می تواند به عنوان یک خودیاری یا یک ابزار ارتباطی بین قرارهای ملاقات برای برقراری ارتباط با تیم درمانی شما عمل کند.

به عنوان مثال ، متخصص تغذیه می تواند گزارش های غذایی شما را مرور کرده و بازخورد ارائه دهد یا روانشناس شما می تواند یادداشت های جلسات اخیر را به اشتراک بگذارد.

مگوایر می گوید: “اگر به درمانگر یا RD مراجعه می کنید ، می توانند از طریق این مرکز با شما ارتباط برقرار کنند.” “کل تیم درمانی شما می تواند از آن برای مدیریت مسیر بهبود استفاده کند.”

امید به اختلالات خوردن

در نهایت ، اگر هیچ منبعی با شما صحبت نمی کند ، امید به اختلالات خوردن این وب سایت فهرست کاملی از منابع پشتیبانی از اختلالات خوردن را ارائه می دهد.

بهبودی از یک اختلال خوردن یا تغییر شیوه نامنظم غذا خوردن چالشی است که لازم نیست به تنهایی انجام شود – و برای بهبود واقعی ، به تلاش گروهی نیاز دارد.

اگر شما یا کسی که دوستش دارید ممکن است مشکلی داشته باشید ، منبعی را در این لیست پیدا کنید که با شما صحبت می کند و ارائه دهنده خدمات درمانی خود را وارد گفتگو کنید.

دیدگاهتان را بنویسید