راه اندازی شد آب های جزیره کیش را انتخاب کنید و انتخاب کنید تفریحات تابستانی


وقتی اجتناب کرده اند بازی های آبی صحبت می کنیم، بیهوش به دین در نظر گرفته شده می کنیم. جزیره ای انصافاً کدام ممکن است یکی اجتناب کرده اند مفهوم آل ترین مقاصد گردشگری ایران است.

برای ورود سریعتر به اطلاعات گردشگری اخیر، اینستاگرام Camapress را دنبال کنید. اجتناب کرده اند جانب همین جا وارد.

به گزارش کماپرس، کیش علاوه بر این تفریحاتی شبیه سافاری، زوربال، جایروکوپتر را انتخاب کنید و انتخاب کنید تفریحات آبی، محدوده فوق العاده فشرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید متنوعی نیز دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اگر هدف ممکن است بازدید به کیش در فصل تابستان است، تخصص هر منصفانه اجتناب کرده اند این تفریحات تحت هیچ شرایطی امکان پذیر نخواهد بود. بی لیاقت بودن . . در زیر متنوع اجتناب کرده اند جالب ترین تفریحات آبی را انتخاب کنید و انتخاب کنید تابستانی کیش به در کنار قیمت تقریبی آنها حاضر تبدیل می شود.

اسکوتر زیردریایی کیش

محدوده قیمت: ۴۰۰ هزار تومان

همراه خود اسکوتر زیردریایی می توانید به همان اندازه عمق ۲۰ متری اجتناب کرده اند درجه آب گذشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید ماهی ها، مرجان ها، پوشش گیاهی دریایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید… را اجتناب کرده اند نزدیک ببینید. این تجهیزات به صورت منصفانه دوچرخه {الکتریکی} است کدام ممکن است اجتناب کرده اند طریق آن منصفانه کپسول اکسیژن حمل تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید شخص ممکن است سرعت آن را ترتیب تنبل. {در این} تجهیزات پاها در ۲ طرف اسکوتر قرار می گیرند را انتخاب کنید و انتخاب کنید حباب شیشه ای اکسیژن روی بالا قرار خواهد گرفت را انتخاب کنید و انتخاب کنید می توانید جهت شخصی را همراه خود فرمون ترتیب کنید.

سرسره ی آبی

محدوده قیمت: ۴۰۰ هزار تومان

اسنوبورد روی آب را می توان یکی اجتناب کرده اند سرگرمی انگیزترین علاقه ها دانست. جت اسنوبورد موتوری است کدام ممکن است روی آب اعتصاب می کند را انتخاب کنید و انتخاب کنید در گذشته اجتناب کرده اند استفاده اجتناب کرده اند این علاقه باید تمرینات ویژه ای را تماشا کنید. این تفریح ​​هم فرم بازی است از باید روی امواج اقدامات آکروباتیک انجام دهید.

علاقه فلای بورد

محدوده قیمت: ۳۵۰ هزار تومان

فلای بورد وسیله ای است کدام ممکن است شخص را به موجود در آب می برد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در هوا معلق . در سال ۲۰۱۱ در مسابقات در سراسر جهان جت در چین راه اندازی شد شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اکنون فوق العاده ترجیح است. این وسیله باعث تبدیل می شود کدام ممکن است تخصص اقامت دلفینی را تخصص کنید از باعث تبدیل می شود همراه خود سرعت بیش از حد در آب حرکت کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند آن خارج شوید را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این فوق العاده سرگرمی انگیز {خواهد بود}.

غواصی را بررسی کنید

محدوده قیمت: ۳۳۰ هزار تومان

در بازدید به خلیج فارس ساده منظره ای اجتناب کرده اند درجه آب را می بینیم، با این حال اگر نیاز دارید منظره عکس اجتناب کرده اند اقیانوس ببینید، تخصص غواصی تمیز اجتناب کرده اند لطف نخواهد بود. {در این} تفریح ​​شبیه غواصان به اعماق اقیانوس می روید را انتخاب کنید و انتخاب کنید دنیای زیر آب را همراه خود چشمان شخصی {خواهید دید}.

پرواز همراه خود چتر

محدوده قیمت: ۳۰۰ هزار تومان

خیلی ها به قدری قد را دوست دارند کدام ممکن است اگر عاشق قد هستید را انتخاب کنید و انتخاب کنید اطراف را اجتناب کرده اند بالا می بینید این لذت پیشنهاد تبدیل می شود. این علاقه تخصص تماشای خلیج فارس اجتناب کرده اند بالا را برای شما ممکن است به ارمغان می آورد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به سختی سرگرمی را بافت خواهید کرد.

کایاک

محدوده قیمت: ۲۱۸ هزار تومان

قایق های پارویی یکی تولید دیگری اجتناب کرده اند تفریحات سرگرمی انگیز جزیره کیش است. {در این} تفریح ​​سفر بر قایق می شوید را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند تخته پارویی در آب های زلال را انتخاب کنید و انتخاب کنید مرجانی جزیره کیش استخدام می کنید. بعد از همه کایاک های منصفانه نفره را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲ نفره نیز موجود است کدام ممکن است می توانید بنا به نیاز شخصی آنها را رزرو کنید.

گشت زنی همراه خود قایق کاتاماران

محدوده قیمت: ۲۰۰ هزار تومان

این قایق‌های اوقات فراغت اجتناب کرده اند نوع قایق بادبانی هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید دارای ۲ قایق هستند، اگر استعداد کافی برای رانندگی همراه خود قایق را نداشته باشید، منصفانه کاپیتان ممکن است را همراهی می‌تنبل. {در این} تفریح ​​اجتناب کرده اند حرکت بر روی آب های خلیج فارس لذت خواهید برد را انتخاب کنید و انتخاب کنید تخصص ای شبیه خرد کردن خواهید داشت.

تابلو عوض کن

محدوده قیمت: ۱۵۰ هزار تومان

وسیله ای شناور است کدام ممکن است روی آب اعتصاب می کند را انتخاب کنید و انتخاب کنید لذت دریانوردی را به ارمغان می آورد. {در این} علاقه اجتناب کرده اند نوع خاصی اجتناب کرده اند قایق استفاده تبدیل می شود کدام ممکن است اشخاص حقیقی می توانند روی آن بنشینند هر دو بایستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید پاروی شناور را حرکت دهند. صفحات پدال نیز به ۲ نوع روزمره را انتخاب کنید و انتخاب کنید صفحه رد پدال جدا کردن می شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید صفحه پدال در پادشاهی متحد رد تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید بهتر اجتناب کرده اند نوع روزمره است.

کایت بردینگ

محدوده قیمت: ۱۲۰ هزار تومان

این فرم بازی آبی همراه خود باد است کدام ممکن است مختلط اجتناب کرده اند اسنوبورد روی آب را انتخاب کنید و انتخاب کنید پاراگلایدر است. {در این} تفریح، {افرادی که} به اسنوبورد روی آب کنجکاوی مند هستند، همراه خود گره زدن به بادبادک کشیده می شوند. مورد استفاده قرار گیرد اجتناب کرده اند این بازی باید اجتناب کرده اند وضعیت جسمی خوبی برخوردار باشید از استفاده اجتناب کرده اند آن برای برخی مبتلایان ممنوع است.

علاقه شاتل

محدوده قیمت: ۱۱۰ هزار تومان

مورد استفاده قرار گیرد اجتناب کرده اند این علاقه سفر تیوپ می شوید را انتخاب کنید و انتخاب کنید تیوب همراه خود سرعت بیش از حد به قایق تندرو متصل تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود سرعت فوق العاده بالایی آغاز به اعتصاب می کند. سرعت علاوه بر این لوله را تکان می دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید باعث سرگرمی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ورودی آدرنالین تبدیل می شود. با این حال نکته مهم اینجا است کدام ممکن است هنگام استفاده اجتناب کرده اند این تفریح ​​باید بافت های عضلانی محکم داشته باشید به همان اندازه بتوانید تعادل شخصی را مدیریت کنید.

قایق های کف شیشه ای

محدوده قیمت: ۹۵ هزار تومان

کشتی آکواریومی دارای کف شیشه ای را انتخاب کنید و انتخاب کنید دیوارهای شیشه ای است کدام ممکن است می توانید موجودات دریایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بستر اقیانوس را تماشا کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند طریق پنجره های شیشه ای طیف گسترده ای از ماهی را بیانیه خواهید کرد. این تجهیزات به عمق سه متری آب می رسد را انتخاب کنید و انتخاب کنید لحظات شکوه را پیشنهادات.

تفریحات دریایی موز

محدوده قیمت: ۹۰ هزار تومان

این وسیله منصفانه لوله عظیم زرد رنگ است کدام ممکن است می توانید به صورت دسته جمعی بنشینید را انتخاب کنید و انتخاب کنید توسط قایق موتوری روی درجه اقیانوس کشیده تبدیل می شود کدام ممکن است در عین جاری سرگرمی فوق العاده خاصی را بافت می تنبل.

برای ورود سریعتر: