رسانه ها باید جامعه را به سوی آرامش واقعی سوق دهند


به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین، سردار رستمعلی رفیعی آتانی وی در مراسم معارفه مدیر جدید خبرگزاری فارس قزوین که از ساعت ۱۲ امروز در سالن همایش های جهاد کشاورزی قزوین برگزار شد، اظهار داشت: پاسخ به این سوال که چگونه می توان خانواده بزرگ را گسترش داد و گسترش داد. انقلاب مردم می توانند با جستجوی رسانه های مرتبط با ذهن و عقاید مردم با قلبی مطمئن زندگی کنند.

وی در ادامه گفت: رسانه ها می توانند چشم انداز ملت، انقلاب و کشور را به نمایش بگذارند، در حالی که تمرکز و فعالیت خبرگزاری فارس این است که ایده های نو را برای ایجاد خبر برای مردم امتحان کند و ارتباط بین مردم و مردم برقرار کند. جامعه. . .

فرمانده سپاه صاحب انجام شده (عج) قزوین، رسانه های منطقه را زبانی صادقانه برای ارتباط با مردم و مردم دانست و افزود: رسانه ها باید اخبار را صادقانه از مردم دریافت کنند و دلسوزانه به مسئولان منعکس کنند، چرا که برخی امروز تحمل سخنان تند و تند را ندارند. عامل بروز برخی حوادث ناخوشایند در جامعه امروزی است.

فرمانده سپاه صاحب انجام شده (عج) استان قزوین ادامه داد: عده ای پشت سر رسانه ها می روند، باید متوجه باشیم که رسانه آرامش واقعی را در جامعه به ارمغان می آورد، امید را القا می کند و مسائل اصلی را به درستی نشان می دهد تا دشمن نشویم. محل.

سردار رفیعی آتانی وی خبرگزاری فارس را فردی قابل اعتماد، قابل اعتماد و پرتلاش در راه تحقق آرمان های والای ائمه انقلاب معرفی کرد و گفت: تا زمانی که تحت رهبری مردم، انقلاب و مقام معظم رهبری باشیم. . ، همه تفاوت ها، سلایق و علایق قابل قبول است.

وی با تاکید بر اینکه خبرگزاری فارس بلندگوی مردم است، گفت: خبرگزاری فارس باید به قله اعتماد مردم تبدیل شود تا مردم به این خبرگزاری اعتماد کنند و حرف های خود را به گوش مسئولان برسانند، مدیر جدید این خبرگزاری وجود خواهد داشت. خبرگزاری فارس در قزوین، آن زمان خبرگزاری اینگونه هدایت می شد و بعد ادامه می داد.
خواهد بود.

خبرگزاری فارس مجموعه عظیمی از خانواده های رسانه ای بزرگ است

فرمانده سپاه صاحب انجام شده خبرگزاری فارس در مرکز استان قزوین، شهرستان قزوین به عنوان مجموعه عظیمی از رسانه‌های نظام و انقلابی، تصریح کرد: رسانه‌های بزگاه در صورت وجود سؤال، شبهه یا نارضایتی علاقه‌مندیم چرا که وفادار، متدین، انقلابی هستند. ، کار رسانه مردمی است و ما این و هیچ رسانه دیگری را برای خوشایند دل به میدان نمی آوریم.

سردار رفیعی آتانی وی ادامه داد: عظمت رسانه ها عظمت مردم و انقلاب است چرا که آنها زبان مردم و انقلاب هستند و می دانیم وجود آنها ارزشمند است و رسانه ها در مرکز میدان ایستاده اند. . برای انقلاب باید غم و غصه و بی تفاوتی عده ای را تحمل کنند ما می دانیم.

وی ادامه داد: امام حسین(ع) تنها امامی بود که حج واجب را رها کرد تا پیام بزرگتری را که رسانه های صلح و انقلاب آن را مهم و مهم می دانستند، با وجود اینکه در آستانه انجام آن بود، رها کرد. چیزی را روی زمین بگذار تا پیام مهمتری برسانی، سلام بر حضرت سیدالشهد.

پایان حرف/
این مقاله را در صفحه اول توصیه کنید