رمز عبور آیفون خود را بازنشانی کنید فقط رمز عبور آیفون خود را بازنشانی کنید


رمز عبور آیفون خود را با روش های مطمئن بازنشانی کنید

تنظیم رمز عبور در آیفون یک راه عالی برای اطمینان از این است که هیچ کس نمی تواند بدون اجازه شما به دستگاه شما دسترسی پیدا کند. معمولاً اکثر مردم ترجیح می دهند رمز عبوری را انتخاب کنند که امن باشد و به راحتی به خاطر بسپارد. متأسفانه، اگر رمز عبور خود را فراموش کنید، تنظیم مجدد آیفون شما می تواند بسیار پیچیده باشد، زیرا در صورت فراموش کردن رمز عبور، باز کردن قفل آیفون دشوار است. با این حال، راه هایی برای بازیابی رمز عبور وجود دارد. در این مقاله روش هایی را می دانیم که در صورت فراموشی رمز عبور به شما کمک می کند رمز عبور آیفون خود را بازیابی کنید.

مراحل لازم قبل از اینکه بتوانید رمز عبور آیفون خود را بازنشانی کنید

قبل از شروع به تنظیم مجدد رمز عبور آیفون خود، باید روشی را برای راه اندازی مجدد دستگاه خود انتخاب کنید. متأسفانه، اگر رمز عبور آیفون خود را فراموش کردید، باید آیفون خود را هارد ریست کنید. بنابراین، اگر قبلاً از اطلاعات خود نسخه پشتیبان تهیه نکرده باشید، تمام داده های دستگاه شما از بین می رود.

قبل از تنظیم مجدد، بررسی کنید که رمز عبور مشخص شده در حساب کاربری در وب سایت اپل (شناسه اپل) می دانید که ثبت نام کرده اید. پس از تنظیم مجدد، تلفن شما دوباره شروع به کار می کند. با این حال، در طول راه اندازی، برای فعال کردن گوشی و تکمیل تنظیمات اپل، به Apple ID و رمز عبور خود نیاز دارید.

از گزینه ریکاوری حالت استفاده کنید

برای شروع، باید دستگاه خود را در حالت بازیابی بوت کنید (حالت بازیابی) گذاشتن. برای انجام این فرآیند، باید از ترکیبی از کلیدها استفاده کنید. البته ترکیب دکمه ها بسته به مدل دستگاه شما متفاوت است. در بخش بعدی، دستورالعمل هایی را برای تنظیم مجدد مدل های خاص آیفون مورد بحث قرار خواهیم داد.

آیفون ایکس و دستگاه های جدید

برای به‌روزرسانی به مدل‌های جدید آیفون که دکمه هوم ندارند، باید از همان رایانه مدل قدیمی‌تر استفاده کنید. قبل از اتصال، دستگاه خود را در حالت بازیابی قرار دهید و مراحل بازنشانی رمز عبور آیفون را دنبال کنید. قبل از اتصال تلفن همراه خود به کامپیوتر کمی صبر کنید. دکمه کناری (دکمه قفل یا روشن/خاموش) را فشار داده و نگه دارید تا گزینه خاموش شدن گوشی (لغزنده) نمایش داده شود.

سپس گوش های خود را خاموش کنید. سپس دکمه های افزایش صدا (افزایش حجم، سپس حجم صدا را کاهش دهید (صدا رو کم کن) با فشار دادن و نگه داشتن مجدد دکمه کناری گوشی خود به رایانه خود. این سه کلید را همزمان نگه ندارید، کلیدها را به ترتیب فشار دهید.

نحوه بازیابی پسورد آیفون ۷ و ۸

اگر آیفون ۷، ۸ یا مدل های مشابه دارید، می توانید رمز عبور آیفون خود را بازنشانی کنید، اما چیدمان دکمه ها کمی متفاوت است. گوشی خود را در حالی که دکمه کاهش صدا را فشار داده و نگه دارید به کامپیوتر متصل کنید. دکمه را نگه دارید تا صفحه بازیابی روی گوشی ظاهر شود.

آیفون ۶ اس و مدل های قبلی

چه آیفون ۶ اس داشته باشید و چه مدل قدیمی تر، خبر خوب این است که می توانید رمز عبور خود را بازنشانی کنید، اما ترکیب کلیدها کمی متفاوت است. ابتدا آیفون خود را خاموش کنید، سپس آن را به کامپیوتر متصل کنید و دکمه هوم را فشار دهید تا گوشی صفحه حالت ریکاوری را نشان دهد.

فرآیند بازیابی رمز عبور را کامل کنید

اگر گوشی خود را با iTunes همگام کرده اید (iTunes) یا گزینه “آیفون من را پیدا کنید“در سرویس iCloud (iCloud)، حالت بازیابی تنها گزینه برای بازنشانی رمز عبور آیفون شما است. اما این روش کاربردی اطلاعات دستگاه و رمز عبور آن را پاک می کند و به شما امکان می دهد رمز عبور جدیدی انتخاب کنید.

برای تکمیل فرآیند بازیابی، ابتدا آیفون خود را به کامپیوتر و نرم افزار متصل کنید iTunes پس از اتصال دستگاه خود، هر سه دکمه (افزایش صدا، کاهش صدا، روشن/خاموش) را فشار داده و نگه دارید تا دوباره روشن شود.راه اندازی مجدد اجباری) انجام دادن. لازم به ذکر است که برای ریستارت اجباری آیفون خود باید دکمه افزایش صدا را فشار داده و به سرعت رها کنید، دکمه کاهش صدا را فشار داده و سریع رها کنید و سپس دکمه پاور را فشار داده و نگه دارید. هنگامی که لوگوی اپل ظاهر شد، دکمه را رها کنید.

سپس گزینه ای برای بازیابی وجود دارد (بازگرداندن) یا به روز رسانی (به روز رسانی) مواجه خواهد شد. انتخاب بازگرداندن با انتخاب گوشی شما نرم افزارهای مهمی را دانلود می کند. پس از تکمیل فرآیند دانلود، می توانید دستگاه خود را راه اندازی کرده و از آن استفاده کنید.

رمز عبور آیفون را از طریق iTunes بازنشانی کنید

اگر نمی توانید رمز گوشی خود را با حالت بازیابی بازنشانی کنید. شما می توانید فرآیند بازنشانی رمز عبور آیفون را از طریق iTunes انجام دهید. البته اگر قبلا دستگاه خود را با iTunes همگام کرده باشید.همگام سازی، می توانید اطلاعات دستگاه و رمز عبور خود را از نرم افزار iTunes حذف کنید. مراحل زیر را دنبال کنید.

مرحله اول

دستگاه خود را به رایانه ای که آیفون خود را از طریق iTunes همگام کرده اید وصل کرده و iTunes را باز کنید. اگر از شما رمز عبور خواسته شد، از رایانه دیگری استفاده کنید که با تلفن شما همگام‌سازی شده است (اگرچه ممکن است در دستگاه شما کار نکند).

مرحله دوم

منتظر بمانید تا iTunes دستگاه شما را شناسایی کرده و از اطلاعات آن نسخه پشتیبان تهیه کند. سپس روی گزینه ها بازیابی آیفون کلیک کنید

سطح سوم

نام دستگاه خود را در iTunes انتخاب کنید و آخرین نسخه پشتیبان را بر اساس تاریخ و حجم انتخاب کنید.

مرحله چهارم

هنگام بازیابی آیفون، به صفحه تنظیمات هدایت می شوید. در اینجا یک انتخاب استبازیابی از پشتیبان iTunes“انتخاب کنید