رنگرز: منتظر قطعی شدن حضور هواداران نساجی در فینال هستیم


به گزارش خبرگزاری فارس اجتناب کرده اند ساری، مونتاژ توافق کسب اطلاعات در مورد فینال جام حذفی فوتبال ایران کدام ممکن است نساجی مازاندران یکی اجتناب کرده اند فینالیست‌ها است همراه خود حضور روح‌الله سلگی معاون سیاسی، امنیتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتماعی استاندار مازندران، حسن رنگرز  مدیرکل بازی را انتخاب کنید و انتخاب کنید کودکان استان، مولایی‌قرا  فرماندار قائم‌شهر را انتخاب کنید و انتخاب کنید تولید دیگری مسؤولان ذیربط برگزار شد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران {در این} نشست اظهار داشت: در برگزاری نیمه‌بسته شدن جام‌حذفی همه‌ی مسؤولان پای کار بودند را انتخاب کنید و انتخاب کنید امیدواریم منصفانه فینال در طراز افراد کنجکاوی‌مند استان شاهد باشیم.

وی اظهار داشت: ما نساجی را برای همه افراد مازندران می‌دانیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید این خدمه متعلق به همه افراد ورزشی مازندران است.

سلگی تاکید کرد: نساجی نمادی اجتناب کرده اند غیرت کودکان را انتخاب کنید و انتخاب کنید افراد استان است را انتخاب کنید و انتخاب کنید افراد مازندران در درگیری، در دانشکده، در مدیریت را انتخاب کنید و انتخاب کنید در همه بخش‌ها باغیرت را انتخاب کنید و انتخاب کنید توانمند هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید امیدواریم در فینال هم شاهد پیروزی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرافرازی نساجی باشیم.

حسن رنگرز نیز همکاری را انتخاب کنید و انتخاب کنید توافق همه تجهیزات‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید در راس استانداری برای حمایت اجتناب کرده اند نساجی را ستود را انتخاب کنید و انتخاب کنید اظهار داشت: موفقیت این خدمه ترجیح استان در جام‌ حذفی را انتخاب کنید و انتخاب کنید حضور در آسیا به افراد مازندران حاضر داده شود. 

 رنگرز همراه خود ردیابی به دغدغه هواداران نساجی برای نمایندگی در فینال افزود: پیگیری‌هایی همراه خود مدیریت استاندار شکسته نشده دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در جستجوی این هستیم هم ورزشی در ورزشگاه آزادی برگزار شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید هم هواداران پرشور مازندرانی بتوانند در ورزشگاه حاضر باشند.

مدیرکل بازی را انتخاب کنید و انتخاب کنید کودکان مازندران افزود: بنده اجتناب کرده اند طریق فدراسیون فوتبال پیگیر این موضوع را انتخاب کنید و انتخاب کنید بلاتکلیفی هواداران مازندرانی برای دیدار فینال شدم را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این استاندار تماسی تلفنی همراه خود وزیر بازی را انتخاب کنید و انتخاب کنید کودکان داشت کدام ممکن است موضوعات به سرپرست فدراسیون فوتبال هم منتقل شد.

رنگرز تاکید کرد: همراه خود پیگیری‌های صورت گرفته قطعا استادیوم آزادی میزبان ورزشی فینال است با این حال ما هم منتظر قطعی شدن حضور هواداران هستیم خواستن به مجوز شورای تهیه کنید استان تهران دارد.

مدیرکل بازی را انتخاب کنید و انتخاب کنید کودکان مازندران در خصوص اعزام هواداران مازندرانی به دیدار فینال هم اظهار داشت: طبق اصل استاندار ۶۰ تجهیزات اتوبوس هماهنگ شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید تهیه کنید قیمت، تهیه بسته‌های زیبایی شناختی برای هواداران، تهیه افطار، تهیه کنید ایمنی مسیر توسط پلیس راهور، استقرار گروه‌های امدادی هلال احمر را انتخاب کنید و انتخاب کنید متعدد اجتناب کرده اند این سیستم‌ریزی‌های اجباری تکمیل شد. 

به گزارش فارس، مقرر شد، در صورت قهرمانی نساجی روز جمعه همراه خود حضور هواداران جشن قهرمانی نساجی در ورزشگاه شهدای ساری برگزار شود.

انتهای پیام/۸۶۰۵۹/ج
این مطلب را برای صفحه اول سریع کنید