روحانیون و طلاب در بحث تبیین اهداف هدفمندی یارانه‌ها دولت را یاری کنند


به گزارش خبرگزاری فارس از ایلام، ظهر امروز محمدسبحان حسنی در مراسم اختتامیه جشنواره علامه حلی که با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام برگزار شد با اشاره به اینکه دولت در این مقطع زمانی به این جمع بندی رسیده است که می‌بایست طرح هدفمندی یارانه برای بخشی از اقلام در کشور اجرا شود، اظهار داشت: امروز نیاز اصلی مردم اقناع سازی افکار عمومی در خصوص اهداف و مزیت‌های اجرای این طرح برای دولت و مردم است.

وی تأکید کرد: تک تک ما در شرایط فعلی وظیفه داریم در بحث آگاه سازی و پاسخ به شبهاتی که در این حوزه وجود دارد جهاد تبیین را در پیش گرفته و اطلاع رسانی لازم را به مردم داشته باشیم.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار بخشی از واکنش‌ها در جامعه را به عدم آگاهی و اطلاعات کافی نسبت به طرح نسبت داد و افزود: در این راستا می‌توانیم با ارائه ضرورت اجرای این طرح و تأثیراتی که در بحث اجرای عدالت و جلوگیری از فساد و قاچاق کالاهای استراتژیک نسبت به آگاه سازی مردم اقدام کنیم.

وی شرایط فعلی را بسیار حساس قلمداد کرد و بیان داشت: امروز بیش از گذشته دولت نیاز به حمایت همراهان خود به ویژه روحانیون و طلاب در جهت فرهنگ سازی در بین مردم دارد.

انتهای پیام 
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید