رولز رویس کولینان ۲۰۲۲; شاسی بلند اصلی و گران قیمت (فیلم)


همانطور که توسط شاسی بسیار گران قیمت پیش بینی شده بود، رولزرویس کولینان ۲۰۲۲ با وقار و دقت خریداری می شود و شگفتی هر بیننده ای را به همراه خواهد داشت. موتور ۱۲ سیلندر قدرتمند شاسی به ارزش یک چهارم میلیون دلار را به عقب و جلو می برد و طراحی بدنه در نگاه اول به نظر می رسد که با اولین رولزرویس روبرو هستیم. . در قسمت زیر ویدیوی معرفی رولزرویس کولینان ۲۰۲۲ را مشاهده خواهید کرد.

اینستاگرام Camapress را دنبال کنید تا اخبار داغ را سریعتر دریافت کنید. از جانب پایان درج کنید.

به گزارش Camapress، رولزرویس هیچ تغییری در مدل ۲۰۲۲ این شاسی بلند لوکس ایجاد نکرده و همچنان از موتور ۱۲ سیلندر استفاده می کند. ۵۶۳ اسب بخار قدرت (۵۹۲ اسب بخار در نسخه Black Badge) و گیربکس هشت سرعته اتوماتیک تولید می کند. نیروی موتور از طریق این گیربکس طبق استاندارد به هر چهار چرخ منتقل می شود.

موتور رولزرویس کولینان ۲۰۲۲ بسیار بی صدا است و مسافران بحرانی را آزار نمی دهد. شتاب صفر تا صد به ۴.۵ ثانیه می رسد که برای خودرویی با وزن حدود ۳ تن عدد قابل توجهی است. انتظار می رود خریداران این شاسی بلندهای لوکس هرگز از جاده آسفالته پایین نیایند تا از هر گونه خط و خش و فرورفتگی جلوگیری کنند، اما سیستم چهار چرخ متحرک به صورت استاندارد ارائه می شود.

تماشای پربیننده ترین ویدیوها:

انتهای پیام/

بستگی دارد به: رویس رول می کند

برای دسترسی سریعتر: