رویداد توسعه و آبادانی منطقه در قم آغاز شد


به گزارش خبرگزاری فارس، به نقل از روابط عمومی بنیاد علوی قم، اولین اقدامات عمران و آبادانی منطقه با هدف شناسایی و ارزیابی همکاری اقشار مردمی در توسعه و عمران مناطق محروم با همت معاونت عمرانی و توسعه مناطق محروم برگزار شد. مردم. بنیاد علوی استان قم ظهر امروز در مجتمع مهدی (عج) یاوران قم با حضور مسئولان گروه های جهادی از مناطق مختلف کشور کار خود را آغاز کرد.

در مراسم افتتاحیه این رویداد منطقه ای، مجتبی رحمانی، رئیس منطقه مرکز کشور گفت: بنیاد علوی حدود ۱۰ سال است که در توسعه و توسعه اولین مناطق جغرافیایی و محروم منطقه کلاگنج مشارکت فعال داشته است. سال ها. بنیاد علوی که فعالیت خود را در ۸ منطقه از اقصی نقاط کشور سرلوحه فعالیت خود قرار داده است، امروز خواستار برگزاری اولین رویداد منطقه مرکزی در استان قم شد.

وی با بیان اینکه بخش مرکزی بنیاد علوی استان های تهران، البرز، قم، قزوین و مرکزی را شامل می شود، خاطرنشان کرد: هدف از برگزاری این رویداد ارزیابی و بیان شخصی توانمندی ها و برنامه های گروه های مردمی و جهادی فعال در کشور است. بخش های مختلف این پنج استان با حضور قضات. .

رحمانی با بیان اینکه این رویداد دو روزه برای توسعه است، اضافه کرد: در روز اول استان های مرکزی و قزوین و در روز دوم استان های تهران، البرز و قم محتوای خود را ارائه و توسط داوران رویداد بررسی می شود. نکات لازم را به گروه های جهادی ارائه می کنند.

وی بیان کرد: در نتیجه ساماندهی رویدادهای عمرانی و آبادانی، بنیاد علوی با انعقاد تفاهم نامه هایی با مجموعه های توانمند، همکاری خود را با این مجموعه ها در زمینه های مختلف آغاز می کند.

رسول محمد کولی معاون توسعه و عمران مناطق فقیرنشین بنیاد علوی نیز در ادامه این مراسم با بیان هدف از تاسیس صندوق حمایت از قربانیان انقلاب اسلامی، بسیار زیاد است.

وی با تاکید بر اینکه بنیاد علوی به عنوان بازوی اجتماعی بنیاد مصطفان فعالیت می کند، تصریح کرد: ماموریت بنیاد علوی توانمندسازی فقرا در یک منطقه جغرافیایی خاص و کمک به توسعه و پیشرفت آن منطقه جغرافیایی است. همچنین هدف دوم بنیاد علوی شناسایی جوانان مستعد، متدین و انقلابی با شبکه های اجتماعی و مردمی و اجرای هدف اول با این افراد است.

معاون توسعه مناطق فقیرنشین بنیاد علوی افزود: در این راه بنیاد علوی در سال های اخیر از طریق بومیان و گروه های جهادی منطقه همه ابعاد توسعه و توسعه منطقه ای را پیش می برد.

وی بیان کرد: در این زمینه اغلب با گروه های دغدغه مند توسعه در تمامی سطوح جغرافیایی ارتباط داریم و معنای توانمندسازی افراد محروم این است که فرد بتواند آزادانه استعدادها و توانایی های خود را در حدی که آن ها را شکوفا کرده است، اعمال کند. ..

انتهای پیام/۷۸۰۳۲
این مقاله را در صفحه اول توصیه کنید