رویداد جدیدی در آکادمی دیجی نکست برگزار خواهد شد


برای اولین بار، DJ Next Academy میزبان یک استارت آپ ویکند لمسی در ۸، ۹ و ۱۰ جولای بود. این رویداد به صورت حضوری در دیجی نکست برگزار می شود.

اینستاگرام Camapress را دنبال کنید تا اخبار داغ را سریعتر دریافت کنید. از جانب پایان درج کنید.

به گزارش کاماپرس، علاقه مندان به استارت آپ ها و کارآفرینی می توانند با شرکت در این رویداد، تجربه کار تیمی را به دست آورند و در فضای استارت آپی بمانند. در پایان برنامه تیم های برتر انتخاب و وارد هفتمین کمپ استارتاپی دیجی نکست خواهند شد. طبق برنامه این رویداد، در روز اول افتتاحیه، آموزش ایده پردازی و تشکیل تیم برگزار می شود. روز دوم به کارگاه های طراحی و توسعه کسب و کار، تحقیقات بازار و ارائه سرمایه گذاران اختصاص دارد. در روز آخر ارزیابی نهایی بازی با کمک مشاور، داوری تیمی و اختتامیه انجام خواهد شد.

اخبار مرتبط را بخوانید:

محدوده فعالیت دیجی نکست

دیجی نکست به عنوان مرکز نوآوری گروه دیجی کالا، با هدف توانمندسازی افراد مستعد علاقه مند به خلق ارزش، نوآوری و فناوری پیشرفته است. به همین منظور دیجی نکست سمینارها و آموزش های مختلفی را برگزار می کند. در حال حاضر آموزش های «بوت مهندسی یادگیری ماشین» و «بازاریابی دیجیتال مبتنی بر داده» در حال انجام است.

این مجموعه یک برنامه سالانه زمستانی و تابستانی به نام «کمپ استارتاپ دیجی نکست» دارد. شرکت کنندگان در هر کمپ راه اندازی باید ابتدا یک تیم تشکیل دهند و شروع به توسعه ایده های اولیه خود کنند. در نتیجه این فرآیندها، تیم به محصول اصلی خود دست می یابد و از DigiNext سرمایه جمع آوری می کند. هفتمین استارت آپ دیجی نکست در حال حاضر در حال انجام است و علاقه مندان می توانند در این رویداد ثبت نام کنند. مردم ۲۶ روز دیگر فرصت دارند تا در این رویداد ثبت نام کنند.

انتهای پیام/

بستگی دارد به: دیجی کالادی جی بعدی

برای دسترسی سریعتر: