رژیم لاغری سریع – زندگی ایده آل لیپوماتیک | کویتوس


این یکی از مهمترین مسائلی است که هنگام یافتن بهترین رژیم کاهش وزن برای کاهش وزن وجود دارد و هرگز به دنبال قرص ها و مکمل های بدون نسخه ای که در حال حاضر در همه جا مشاهده می کنید ، نباشید. اگر می توانید یک رژیم غذایی سنگین و سالم را با یک برنامه ورزشی ترکیب کنید ، این برنامه می تواند بهترین و سریع ترین راه برای کاهش وزن به طور طبیعی باشد. یکی از مهمترین نکاتی که هنگام انتخاب رژیم کاهش وزن باید در نظر بگیرید این است که تحت هیچ شرایطی نباید از وعده های غذایی خودداری کرده یا به طور نامنظم غذا بخورید. اگر فکر می کنید نخوردن یک یا دو وعده غذایی و خوردن یک وعده غذایی سنگین در روز به شما کمک می کند ، باید بدانید که بسیار در اشتباه هستید. شما همچنین باید اهداف واقع بینانه ای برای کاهش وزن داشته باشید و برای رسیدن به آن اهداف تلاش کنید. همیشه به یاد داشته باشید که فقط با میزان ورزش و برنامه غذایی متعادل و سالم می توانید بدن خود را تحت فشار قرار دهید.

یکی از رایج ترین الگوهای خوردن وزن برای افرادی که می خواهند وزن خود را کاهش دهند ، رژیم جنرال موتورز است که یکی از بهترین برنامه های رژیم غذایی است که می توانید از منابع مختلف پیدا کنید ، زیرا سریعترین و طبیعی ترین روش برای کاهش وزن بدون مکمل است. یا پیشنهاد می کند. جنرال موتورز یک شرکت خودروسازی بزرگ است که برنامه تغذیه ای به نام رژیم جنرال موتورز یا رژیم غذایی GM را معرفی کرد که توسط بسیاری از شرکت ها و موسسات آموزشی دنبال شد. این رژیم لاغری به ارتقاء سلامت افرادی که در شرکت ها ، مدارس ، دانشگاه ها و سایر صنایع کار می کنند کمک می کند. این رژیم غذایی برای همه گروه های سنی توضیح داده شده است و حتی بسیاری از افراد را ذکر کرده است که با این رژیم غذایی می توانند تا 8 کیلوگرم در هفته وزن کم کنند.

بسیاری از شما فکر می کردید که به دنبال راهی برای کاهش وزن هستید در حالی که دشوار نیست. فکر می کردید چندین نوع ورزش از یوگا گرفته تا دویدن و بدنسازی را امتحان کرده اید ، اما هنوز نمی توانید بدن اضافی را از بین ببرید. اگر اضافه وزن مشکل اصلی شما است ، رژیم غذایی GM می تواند راه حل باشد.

طرح تغذیه جنرال موتورز
اگر آماده شروع برنامه غذایی GM هستید ، اولین کاری که باید انجام دهید این است که ذهن خود را برای این کار آماده کنید. تنها در صورتی می توانید در برنامه کاهش وزن خود موفق شوید و سریع ترین روش را کاهش دهید که ذهن آرام و کنترل شده ای داشته باشید. این رژیم را برای یک هفته برنامه ریزی کنید و فقط می توانید غذاهای تجویز شده را مصرف کنید. گفته می شود که اگر این رژیم را با دقت رعایت کنید ، می توانید بین 5 تا 8 کیلوگرم وزن کم کنید.

مهمترین نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که شما اصلا نباید گرسنه باشید. گرسنگی اثر معکوس دارد و در پایان برنامه به جای کاهش وزن ، افزایش می یابد. این برنامه مقدار و نوع دقیق غذا را به شما ارائه می دهد تا اطمینان حاصل کنید که همیشه سیر هستید. بسیاری از افرادی که از این رژیم استفاده کرده اند شگفت زده شده اند که چگونه رژیم غذایی نمی خواهد آنها در اثر کاهش وزن از گرسنگی بمیرند. اما نگران نباشید ، فقط به دستورالعمل های این برنامه های رژیم غذایی گوش دهید و آنها را با دقت دنبال کنید.

رژیم لاغری 7 روزه برای کاهش وزن 8 کیلوگرمی
اولین روز رژیم: میوه تازه
اولین روز از مهمترین روز در این رژیم غذایی کاهش وزن سریع است زیرا شما فقط می خواهید قدم به دنیایی بگذارید که درک کند چگونه می توانید وزن خود را کاهش دهید. این رژیم می گوید اولین روز برنامه شما باید به میوه اختصاص داده شود. شما می توانید به اندازه موز که می توانید ، به میزان دلخواه میوه بخورید. میوه هایی مانند هندوانه و طالبی خوب هستند. همچنین باید بین 8 تا 12 لیوان آب بنوشید و به غذاهای دیگر ، حتی سبزیجات خام یا پخته ، دست نزنید. اگر می خواهید این برنامه برای شما مثر باشد ، فقط باید در روز اول به میزان دلخواه میوه مصرف کنید. هر زمان که احساس گرسنگی کردید ، میوه بخورید و البته آب بنوشید.
روز دوم رژیم: سبزیجات
روز دوم به شما این امکان را می دهد که در طول روز به میزان دلخواه سبزیجات بخورید ، چه خام و چه پخته. البته مراقب باشید برای پخت سبزیجات از روغن استفاده نکنید. توجه داشته باشید که سیب زمینی نیز بخشی از این سبزی است و بهتر است در ابتدای روز آب پز یا بخارپز بخورید تا کربوهیدرات ها در طول روز سوزانده و مصرف شوند. برخی از سبزیجاتی که بهتر است برای روز دوم رژیم غذایی خود با آنها کار کنید شامل لوبیای پخته ، هویج خام یا پخته ، کلم بروکلی ، خیار ، کاهو ، کلم پخته و خام و موارد مشابه است. مطمئناً سیستم گوارشی شما در این روز کمی متفاوت از روزهای عادی کار می کند و می توانید بیشتر به دستشویی بروید. نوشیدن روزانه 8 تا 12 لیوان آب را در روز دوم فراموش نکنید.

سومین روز رژیم لاغری: پوست سالم با میوه و سبزیجات داشته باشید
روز 3 برنامه رژیم GM به شما امکان می دهد سبزیجات و میوه ها را در طول روز بخورید. اما مراقب باشید سیب زمینی و سبزیجات و موز همراه میوه نخورید. شما می توانید یک الگوی میوه در صبح و رژیم سبزیجات در عصر داشته باشید ، یا برعکس. این ترکیب به شما بستگی دارد. افزودن 8 تا 12 لیوان آب را فراموش نکنید.

چهارمین روز از راه اندازی رژیم غذایی: موز و شیر
تصور می شود که روز چهارم بسیار دلپذیرتر است. در طول روز می توانید 8 تا 12 موز و حداکثر 3 لیوان شیر بخورید. شما نگران بودید که این برنامه می تواند شما را گرسنه کند ، اما در پایان روز احساس سیری خواهید کرد. باید قسمتی از این موز را با شیر تقسیم کنید تا در هر زمان از روز احساس گرسنگی نکنید. به عنوان مثال ، صبح یک موز با یک لیوان شیر ، یک بعد از ظهر یک لیوان شیر با مقداری موز ، عصرها 3 موز و یک لیوان شیر و بقیه موزها یک شب بخورید. اگر این برنامه را دنبال کنید ، در طول روز اصلاً احساس گرسنگی نخواهید کرد.

پنجمین روز رژیم غذایی مکمل: گوجه فرنگی
روز پنجم روزی است که می توانید یک مهمانی کوچک برای خود داشته باشید. در این روز می توانید یک فنجان برنج را برای ناهار و شش تا هفت گوجه فرنگی را برای ناهار در روز بخورید. از آنجا که بدن شما می تواند سطح بالایی از اوره تولید کند ، بهتر است مصرف آب خود را به 12 تا 15 لیوان افزایش دهید.

روز ششم رژیم لاغری: یک فنجان کمک هزینه
در این روز ، می توانید یک فنجان برنج برای ناهار میل کنید و تمام روز مانند روز سبزیجات بخورید. اطمینان حاصل کنید که در این روز بین 8 تا 12 لیوان آب بنوشید. مطمئناً در این مورد احساس آگاهی بیشتری خواهید داشت و شکی نیست که دستگاه گوارش شما تقویت شده است.

هفتمین روز از راه اندازی رژیم غذایی: آب میوه و سبزیجات
این آخرین روز برنامه غذایی GM است. در این روز ، شما مجاز به خوردن یک فنجان برنج با هر میزان سبزیجات و آب میوه ای هستید که می خواهید. این روز در طول هفته شما روز خوبی خواهد بود.

شما قطعاً متوجه کاهش وزن خوبی در بدن خود خواهید شد و هیچ کاری جز پیروی از برنامه میوه ، سبزی و آب انجام نخواهید داد. این برنامه تغذیه مزایای دیگری برای شما خواهد داشت. متوجه خواهید شد که پوست شما شفاف تر از قبل است و سیستم گوارش شما بهتر از قبل کار می کند. بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که بین 4-5 پوند یا بیشتر وزن کم کنید. برای شما که تشنه کاهش وزن هستید ، این سالم ترین و سریع ترین راه برای کاهش وزن است.

توجه: قبل از رژیم گرفتن برای کاهش وزن ، حتماً با پزشک خود مشورت کنید.

برای آگاهی از اسرار زیبایی ، سلامت و تناسب اندام روی این پست کلیک کنید:

جدیدترین رژیم غذایی برای پاسخ به سوال “چگونه وزن کم کنیم”

با تزریق ژل به لب ، لب ها را بهبود دهید

با تزریق چربی به گونه ها ، گونه ها را برجسته کنید

از بین بردن چین و چروک صورت با تزریق بوتاکس

بزرگ کردن سینه و پروتز سینه

درمان دردهای عضلانی با ماساژ درمانی

دیدگاهتان را بنویسید