رژیم لاغری صورت – رژیم لاغری


رژیم لاغری صورت
رژیم لاغری صورت

چهره یک شخص بسیار مهم است زیرا با ظاهر صورت ، حتی اگر اندام ها قابل مشاهده نباشند ، همه می توانند وضعیت کلی بدن شما را تا چند مورد درک کنند. به عنوان مثال ، اگر صورت ضخیم و گرد دارید ، انتظار می رود که بدن ضخیمی داشته باشید ، یا اگر صورت باریکی دارید ، همچنین انتظار می رود که برای وضعیت بدن آن فرد اضافه وزن و چربی داشته باشید ، یا اگر استخوانی مشاهده کردید. فکر می کنید بدن انسان او به اندازه کافی فکر می کرد. یا باریک ، بنابراین نمی توان اهمیت این قسمت بدن را نادیده گرفت.

رژیم لاغری صورت

امروزه ، در حالی که معیارهای زیادی برای جذابیت و زیبایی تعیین شده است ، شکل باریک و استخوانی زیبایی و جذابیت برای یک فرد است. شاید شما بیشتر داشته باشید یا این مشکل را نداشته باشید.

در این پست ، من قصد دارم علل چاقی صورت و نحوه از بین بردن آن با رژیم های لاغری مختلف را بررسی کنم ، تا برخی از مشکلات مربوط به جذابیت و زیبایی افرادی را که دوست دارید برطرف کنم. پس تا انتهای این پست با ما همراه باشید.

چاقی یا ورم صورت می تواند دلایل زیادی داشته باشد. برای درمان ، باید منبع مشکل خود را بدانید.

این مشکل می تواند ناشی از عوارض جانبی مصرف برخی داروها باشد ، به عنوان مثال گلوتن یکی از این عوامل حساسیت زا است که باعث چاقی صورت می شود. یا گاهی اوقات صورت شما به دلیل مشکلات ژنتیکی یا ارثی ، مانند هورمون های قبل از یائسگی ، که اغلب در زنان مسن یافت می شود ، چاق می شود.

گاهی اوقات اضافه وزن دارید و صورت شما با بدن متعادل تر به نظر می رسد ، یا گاهی بعد از لاغری موضعی در اندام اتفاق می افتد ، به دلیل انواع رژیم ها صورت شما ثابت می ماند یا از بدن خود لاغرتر می شوید. نه ، البته گاهی اوقات وزن را به همان نسبت کاهش می دهید ، اما با چین و چروک و افتادگی پوست و گونه های باریک.

در برخی از افراد ، استخوان بندی صورت باعث می شود صورت گرد و کرکی به نظر برسد.

اما در نهایت ، برای حل این مشکل چه باید کرد؟ ابتدا ، همانطور که قبلاً نیز ذکر شد ، منبع این عارضه را مشخص کنید و اگر نمی توانید به تنهایی این کار را انجام دهید ، با گفتن سابقه و رژیم غذایی و داروهای خود به یک متخصص ، این منبع را پیدا کرده و دستورات لازم را از متخصص دریافت کنید. وزن بدن.

چندین روش برای کاهش وزن وجود دارد ، به عنوان مثال: تغییر عادات غذایی ، اجازه استراحت کافی ، ورزش ، ماساژ صورت ، تمرین با وزنه ، جراحی یا استفاده از داروهای روی زمین برای استفاده خارجی. آنها قصد رفتن دارند.

اکنون من استراتژی های ارائه شده را دقیق تر بررسی می کنم.

– برنامه غذایی سالم: یکی از دلایل اصلی چاقی صورت ، عادات غذایی غلط است که متأسفانه در خانواده های ایرانی بیشتر مشهود است. این عادت های بد آنقدر م effectiveثر است که با وجود ورزش زیاد ، هنوز از پف سوء تغذیه در امان نخواهید بود ، بنابراین سعی کنید رژیم غذایی خود را تغییر دهید. با این کار از جوش و آسیب های پوستی نیز در امان خواهید بود و آثار اولیه را مشاهده خواهید کرد. اگر می خواهید تفاوت بین پوست سالم و ناسالم صورت و رژیم غذایی را مقایسه کنید و آن را کاملاً درک کنید ، پوست مردم کره جنوبی یا چین را با مردم کشور ما یا عربستان مقایسه کنید. در اینجا نکاتی وجود دارد که به شما کمک می کند از مزایای زیاد غذا خوردن استفاده کنید.

  • غذاهای فرآوری شده را از رژیم غذایی خود حذف کنید.
  • طراوت غذاها ، میوه ها و سبزیجات را به حداکثر برسانید.
  • از غذاهایی که باعث التهاب می شوند ، مانند سویا ، ذرت ، برنج چسبناک و شیر اجتناب کنید.
  • سعی کنید از غذاهای ضد التهابی مانند زنجبیل ، زردچوبه ، کدو ، نارگیل ، لیمو و چغندر استفاده کنید.
  • زیاد غذا نخورید و هر زمان که سیر شدید از خوردن دست بکشید.
  • از آنجایی که میزان سوزاندن چربی بدن شما با افزایش سن کاهش می یابد ، سعی کنید غذاهایی بخورید که زیبایی و درخشندگی پوست را باز می گردانند.

– آب آشامیدنی کافی: پیچ خوردگی های بصری در صورت معمولاً در اثر زخم های تیربار یا جراحات و سموم در سایر قسمت های بدن ایجاد می شود. به عنوان مثال ، اگر کبد چربی دارید ، صورت شما نیز متورم می شود.

همانطور که می دانید قسمت بزرگی از بدن ما از آب تشکیل شده است و یکی از راه های سم زدایی بدن نوشیدن آب زیاد است (البته همیشه سعی کنید آب جوشانده گرم بنوشید) ، نوشیدن آب در حین ورزش نیز فوایدی دارد. ، به عنوان مثال ، باعث می شود سردرد نداشته باشید و در بهترین شرایط زندگی کنید. علاوه بر این ، به حفظ آب بدن ، یعنی اجازه ورود آب کافی به بدن ، کنترل اشتها و از بین بردن نفخ کمک می کند. در نتیجه ، پوست شما خوب به نظر می رسد و هیچ گونه تورم غیر ضروری ایجاد نمی کند. همیشه سعی کنید هنگام ورزش یک بطری آب مخلوط با کمی آب لیمو مصرف کنید.

– کاهش مصرف شکر و نمک: یکی از شایع ترین علل صورت و بدن ، احتباس آب در زیر پوست است که یکی از مهمترین دلایل مصرف زیاد قند و نمک است. برای کاهش تورم و مایعات ذخیره شده در بدن ، باید نمک (سدیم) خود را افزایش دهید ، 1500 میلی گرم در روز و قند را تا 20 گرم در روز کاهش دهید. – خواب کافی و به موقع: همه ما این زبری صورت را صبح ها به دلیل بی خوابی شبانه یا خواب دیرهنگام و استراحت کافی تجربه نکرده ایم ، بنابراین شما اهمیت این موضوع را نمی دانید.

وقتی استراحت می کنیم ، بدن خود را با سیستم غدد درون ریز ، که شامل همه سلول ها ، اندام های داخلی و عملکردهای بدن است ، ترمیم می کند. علاوه بر این ، تعادل بین هورمون ها نیز در طول این استراحت رخ می دهد. در نتیجه ، اگر به استراحت کافی در شب که مهمترین زمان برای استراحت است اجازه ندهید ، اقدامات فوق اتفاق نمی افتد و منجر به مواردی مانند پف صورت می شود. سعی کنید حداقل هفت ساعت کامل بخوابید تا به بدن خود در انجام وظایف خود و دریافت انرژی مورد نیاز برای عملکرد صحیح کمک کنید.

– آموزش: یکی از راه های کاهش وزن ورزش است. در تمرینات ، میزان از دست دادن هر فرد با دیگران متفاوت است ، اما کاهش 1 تا 2 کیلوگرم وزن روی صورت ظاهر می شود. در حین ورزش ، چربی تمام قسمت های بدن را می سوزاند و می سوزاند و چربی صورت نیز از این قاعده مستثنی نیست.

– با ورزش هوازی صورت را آرام کنید: یکی از موثرترین روش ها برای از بین بردن چربی بدن ، افزایش شدت ورزش های هوازی است. می توانید هفته ای 5 بار و هر بار 60 دقیقه ورزش هوازی انجام دهید و ورزش منظم را به ورزش مشترک تبدیل کنید. با تکمیل تمرینات مشترک ، بدن شما سپس چربی می سوزاند و حدود 200 کالری بیشتر در روز می سوزاند ، که به کاهش وزن شما نیز کمک می کند.

ماساژ صورت: تورم صورت در اثر تجمع مایع لنفاوی در زیر پوست ایجاد می شود. ماساژ صورت همزمان با جلوگیری از تورم با فشرده سازی مایع لنفاوی زیر پوست. علاوه بر این ، مورد قبلی می تواند شما را لاغرتر از اصل نشان دهد. با ماساژ منظم انگشتان می توانید مقدار قابل توجهی چربی بدن را از دست بدهید. یکی دیگر از تاثیرات ماساژ صورت تقویت گردش اکسیژن و خون و صاف شدن تدریجی پوست است. و از افتادن آن جلوگیری کنید. برای انجام این کار ، می توانید مطابق شکل زیر عمل کنید.

– آموزش صورت: یکی دیگر از راه های لاغری صورت ، حرکت دادن ماهیچه ها و به عبارت دیگر تمرین صورت است. همانطور که اندام هایی را که با ورزش نیستند لاغر می کنیم و به عبارت دیگر ماهیچه ها را شل می کنیم ، این امر می تواند برای صورت نیز صادق باشد.

تمریناتی که در زیر ذکر شد ، 40 عضله صورت را تقویت می کند تا شما را لاغر و لاغر نشان دهد.

  • تقویت ماهیچه های اطراف دهان: برای تقویت این ماهیچه ها ، حروف X و O بعدی را گفته و تکرار کنید. این تمرین باعث انقباض و حرکت ماهیچه های انگشت شما می شود. این تمرین را هر روز و تا جایی که می توانید تکرار کنید.
  • تقویت عضلات گونه: برای از بین بردن گونه های بزرگ و تقویت عضلات گونه و جلوگیری از افتادن در میانسالی ، باید گونه ها را به صورت (مانند دهان ماهی) بکشید و این کار را 20 بار در روز تکرار کنید. نتایج.
  • تقویت تمام ماهیچه های صورت: دهان خود را کاملاً باز کنید و استخراج کنید ، تمام ماهیچه های صورت خود را وارد کنید. این حالت را به مدت 5 ثانیه نگه دارید و این کار را 30 بار در طول روز تکرار کنید.

فعالیت دیگری که می توانید انجام دهید این است که دهان خود را پر از هوا کنید تا صورت شما چاق تر و گردتر به نظر برسد ، سپس لب های خود را بسته نگه دارید ، حالا هوا را از یک طرف خود به طرف دیگر منتقل کنید. این کار را به مدت 5 دقیقه ادامه دهید. سعی کنید این فعالیت را چندین بار در روز انجام دهید.

– استفاده از داروهای گیاهی: برخی از افرادی که سلامت و زیبایی شخصی آنها و پوست ناقص صورت آنها بسیار مهم است ، در بیشتر موارد مراقبت از پوست ، برای دستیابی به شرایط ایده آل از ماسک استفاده می کنند. برای این افراد ، علاوه بر مواردی که تا کنون ذکر شد ، یکی دیگر از راه های کاهش سایز و لاغری صورت او استفاده از ماسک های مصنوعی و بخور طبیعی است. تصور می شد که ممکن است از قبل خوب کار نکند ، اما در آن زمان مثر نبود. اینها تعدادی از آنها هستند.

1- مخلوطی از دو سفیده تخم مرغ ، یک قاشق چای خوری عسل ، یک قاشق چایخوری شیر و یک قاشق چای خوری آب لیمو آماده کرده و در طول روز روی انگشتان ، چانه و گردن بمالید و ماساژ دهید. البته ترکیب دو سفیده تخم مرغ ، کمی نمک دریا و سرکه سیب نیز برای نازک شدن انگشتان مفید است.

2- خربزه میوه ای است که می تواند در صاف شدن صورت شما بسیار مثر باشد. ابتدا این میوه را در مخلوط کن بریزید و آب آن را بگیرید ، سپس این آب میوه را با پنبه به مدت 5 دقیقه روی انگشتان خود بمالید و ماساژ دهید.

به این ترتیب علاوه بر از بین بردن چربی اضافی صورت در 7 روز و باعث کاهش وزن ، از پیری پوست نیز به دلیل وجود ویتامین C در خربزه جلوگیری می کند.

3- ماسک دیگری که در لاغری کار می کند استفاده از کره کاکائو است. ابتدا کره کاکائو را روی اجاق گاز گرم کرده و یک بار صبح و شب قبل از خواب روی انگشتان ، چانه و گردن خود بمالید.

4- می توان به جرأت گفت که ویتامین E ویتامین است که بیشتر برای زیبایی استفاده می شود. استفاده از ویتامین E ، چه به صورت خوراکی و چه غیر خوراکی ، بسیار مفید و مهم است. ابتدا توصیه می شود غذاهای حاوی این ویتامین ها مانند سبزیجات ، محصولات لبنی ، آجیل و لوبیا را در رژیم غذایی خود قرار دهید. برای استفاده خارجی ، می توانید روغن ویتامین E را روی انگشتان ، گردن و چانه نیز بمالید. این روغن چربی پوست را کاهش داده و باعث لاغری صورت می شود.

6- درمان دیگر برای لاغری صورت استفاده از حوله داغ قبل از خواب است. راه او این است که حوله را در آب گرم تمیز کرده و آب را برداشته و روی صورت بگذارید. این امر با تعریق به این طریق میزان چربی انگشتان شما را کاهش می دهد.

7- می توانید خامه شیر را با چند قطره عسل مخلوط کرده و هر روز روی انگشتان ، گردن و چانه خود بمالید. این عمل علاوه بر نازک شدن صورت ، باعث درخشندگی و درخشندگی پوست شما نیز می شود.

افرادی که چانه دارند نیز باید شیر خام خالص را روی صورت و چانه ماساژ دهند تا از بین برود.

– عمل جراحي: با مراجعه به متخصص زیبایی ، همچنین می توانید به صورت خود در کاهش وزن با جراحی کمک کنید ، اما لی از این واقعیت آگاه نیست که جراحی زیبایی پوست باعث آسیب به ساختار صورت و پیری زودرس آن می شود.

همانطور که می بینید روش های جذاب زیادی برای لاغر شدن صورت وجود دارد که هر کدام بر صورت شما تأثیر می گذارد. فقط شما باید دلیل اصلی چربی صورت خود را قبل از انتخاب روش لاغری جستجو کنید. در صورت نیاز می توانید درخواست خود را از قسمت رژیم آنلاین برای داشتن رژیم غذایی سالم و شخصی ارسال کنید تا در اولین فرصت شما را در این زمینه راهنمایی کنم.

به امید بهترینها برای شما

دیدگاهتان را بنویسید