ریفل در نمایشگاه سازه های ساختمانی، سیستم های سرمایشی و گرمایشی حضور دارد


مهندسی تهویه مطبوع اندیشان ماندق که با نام تجاری Riffle در زمینه ارائه خدمات مهندسی، تامین، ساخت و نصب تجهیزات تهویه مطبوع در ایران فعالیت می کند، به منظور معرفی خدمات و خدمات در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی تاسیسات ساختمانی، برودتی تهران شرکت خواهد کرد. آخرین دستاوردهای صنعت تهویه مطبوع در سیستم گرمایش ۱۴۰۱ شرکت می کند.

به گزارش کماپرس، Riffle انواع تجهیزات تهویه مطبوع اعم از چیلرهای کمپرسور، فن کویل، کولرهای معمولی و بهداشتی، پکیج های بهداشتی اتاق عمل و پکیج های سقفی را طراحی و تولید می کند. این شرکت انواع سیستم های تهویه مطبوع را در ایران با استفاده از آخرین تکنولوژی جهانی و نیروی کار کارآمد طراحی، ساخت و مهندسی می کند تا عملکرد سبز تجهیزات را ارتقاء دهد. شرکت ریفل از تاریخ ۲۸ الی ۲۲ مهرماه ۱۴۰۱ در غرفه A13 سالن ۳۸ نمایشگاه بین المللی تهران واقع شده است.

نمایشگاه تاسیسات و سیستم های برودتی و گرمایشی تهران هر ساله با حضور نمایندگان شرکت های صنعتی داخلی و بین المللی برگزار می شود. این نمایشگاه فرصتی است تا شرکت های فعال در این زمینه آخرین دستاوردها و محصولات خود را در سطح وسیعی ارائه دهند.

نویسنده: مینا عشرتی پور

انتهای پیام

مربوط به: بخت آزمایی

برای دسترسی سریعتر: