سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی از پایان‌نامه‌های علوم انسانی حمایت می‌کند


به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، فراخوان سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی برای حمایت از پایان‌نامه‌های علوم انسانی منتشر شد. بر اساس این فراخوان پایان­‌نامه‌­هایی که در موضوعات مورد نظر این سازمان نگارش شده یا در دست نگارش هستند، مشروط به پذیرش در ارزیابی علمی مورد حمایت قرار گرفته و در قالب کتاب چاپ خواهند شد.

بر اساس این فراخوان، پایان‌نامه و رساله ­هایی که در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری در موضوعات «جهاد دانشگاهی (اعم از تدوین الگو‌های علمی، مدیریتی و فرهنگی مربوط به جهاددانشگاهی، تاریخ شفاهی جهاددانشگاهی و…)، سیاست‌گذاری و فلسفه علم و فناوری، دانشگاه‌پژوهی، اخلاق حرفه‌ای، حقوق مالکیت فکری، روش‌شناسی و روش تحقیق در علوم انسانی، مطالعات کتاب، کتاب‌خوانی و نشر، سیاست‌گذاری فرهنگی، فرهنگ و مدیریت جهادی، تاریخ شفاهی، ادبیات معاصر، هنر و معماری ایرانی و اسلامی، مطالعات رسانه، فضای مجازی، اقتصاد کاربردی و توسعه، کارآفرینی و کسب‌وکار، علوم شناختی کاربردی، آسیب‌ها و مسئولیت‌های اجتماعی، اندیشه سیاسی در اسلام» تدوین شده باشد، توسط این سازمان به چاپ خواهد رسید.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این فراخوان، از طریق نشانی [email protected] مکاتبه نمایند و یا با شماره ۰۲۱۶۶۹۵۸۳۸۱ تماس حاصل کنند.

گفتنی است، اولویت حمایت در خصوص آثاری خواهد بود که امکان تبدیل به درسنامه را داشته و یا اینکه به لحاظ علمی بدیع باشند.

دیدگاهتان را بنویسید