سفر لحظه آخری کیش نیم بها ☀️ فرش فیروزه ای


سفر ارزان اما با کیفیت نگین خلیج فارس آیا تجربه کرده اید جزیره کیش با توجه به موقعیت جغرافیایی و تفریحی، سفری هیجان انگیز و شگفت انگیز برای ایرانیان محسوب می شود. به خصوص برای کسانی که در شمال کشور زندگی می کنند و به جای گرما در معرض هوای سرد هستند. مثلا اهالی رشت. سایت لحظه آخری با معرفی سفر لحظه آخری کیش یکی از قدرتمندترین آژانس های مسافرتی در ایران، تورهای مقرون به صرفه و باکیفیت را در اختیار مسافران قرار می دهد.

سفر لحظه آخری کیش و قیمت های ویژه برای مشتریان لحظه آخری!

سفر لحظه آخری برای هر کسی که به دنبال صرفه جویی در هزینه در سفر خود است عالی است. همچنین با این بلیط ها مسافران می توانند از تمامی خدمات اولیه سفر با قیمتی کمتر از بلیط های استاندارد و پایه برخوردار شوند. سفر لحظه آخری کیش به دلیل هزینه کم و خدمات عالی، بسیاری از طرفداران و گردشگران به سرعت این بلیط ها را خریداری می کنند. برخی نکات باعث افزایش فروش این نوع بلیت ها شده است. این نکات عبارتند از:

  • تعطیلات کیش و فصل خوش آب و هوا
  • ۲۰ تا ۵۰ درصد تخفیف برای سفرهای لحظه آخری
  • معمولا این نوع تورها چند ساعت یا چند روز قبل از سفر ارائه می شوند. در این بین مسافران باید آماده سفر باشند تا هواپیما را از دست ندهند!
  • در برخی موارد، هتل های لوکس ۴ و ۵ ستاره دیرتر از هتل های اقتصادی ۲ تا ۳ ستاره تمام می شوند. سفرهای لحظه آخری به کیش و جاهای دیگر را با کیفیت بالا انجام داد!

چه زمانی می توانید یک سفر دریایی لحظه آخری کیش را رزرو کنید؟

به ماه های اوایل خرداد تا اواسط شهریور توجه کنید تا بتوانید سفر لحظه آخری بخرید. این تورها در روزهای بعد از عید نوروز و در روزهای اول هفته نیز قابل ارائه است.

آیا تور کیش برای ساکنین رشت برگزار می شود؟

همانطور که در ابتدای مطلب ذکر شد تورهای کیش موجود بوده و برای ساکنین رشت قابل استفاده است فرودگاه بین المللی سردارجنگل رشت به این جزیره سفر کنید. اما اولین چیزی که رشتی ها باید در نظر داشته باشند قیمت و زمان پرواز است. فرودگاه بین المللی رشت روزهای یکشنبه، دوشنبه، چهارشنبه و پنج شنبه فعالیت می کند و در روزهای باقیمانده هیچ پروازی از این فرودگاه به کیش وجود ندارد!

قیمت سفرهای کیش از رشت یا تهران بیشتر است!

چون بیشتر بازدیدکنندگان کیش از ساعت پرواز، قیمت و… تهران سنجیده می شوند، قصد داریم این دو شهر را با هم مقایسه کنیم. قیمت سفر عجله به کیش از تهران گرون تره! اما دلیل این قیمت بالا چیست؟

اندازه آن فاصله تهران – کیش تقریباً ۱۵۳۳ کیلومتر است و مسافران حدود ۱:۴۵ دقیقه در هواپیما هستند. اما اندازه آن فاصله رشت – کیش طول آن تقریباً ۱۷۳۸ کیلومتر است و زمان پرواز برای گردشگران تقریباً ۲:۱۵ دقیقه است. به همین دلیل قیمت سفر از رشت به کیش کمی گرانتر از تهران است.

سفر زمینی کیش به رشت ارزان اما مشکل ساز است!

قیمت و هزینه سفر زمینی همیشه گرانتر از سفر هوایی است و درست است قیمت سفر عجله به کیش همچنین بستگی دارد. هزینه سفر زمینی به دلیل طولانی‌تر شدن زمان سفر و ناراحتی مسافران نسبت به سفر هوایی کمتر است. برای بهره مندی از تور زمینی رشت به کیش ابتدا باید به بندرعباس سفر کرد و سپس از کشتی برای رسیدن به نگین خلیج فارس استفاده کرد.