شاخص بورس بار دیگر در ۲۴ تیر ۱۴۰۱/ آخرین روز کاری هفته سقوط کرد.


شاخص کل بورس نسبت به دیروز ۸ هزار و ۴۷۶ واحد کاهش یافت و به رقم یک میلیون و ۵۰۲ هزار و ۵۹۸ واحد رسید. شاخص کل هم وزن نیز با ۲ هزار و ۴۵۶ واحد کاهش نسبت به روز گذشته به ۴۱۸ هزار و ۵۱۹ واحد تبدیل شد.

اینستاگرام Kamapress را دنبال کنید تا اخبار داغ بورس را سریعتر دریافت کنید. از جانب اینجا درج کنید.

به گزارش خبرگزاری «کماپرس»، نمادهای «فملی»، «تعریف» و «بافجار» بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص بورس داشتند. حجم کل معاملات بورس به ۱۹ میلیارد و ۱۸۰ میلیارد تن رسیده است. در این روز ارزش خالص حرکت مالک حقوقی به سمت پول واقعی در بازار برای هفدهمین روز متوالی منفی شد و ۳۶۲ میلیارد تن پول واقعی از این بخش خارج شد. بیشترین جریان پول واقعی امروز مربوط به سهام شرکت پالایش نفت اصفهان «شپنا» بود. پس از آن نمادهای «شستا» و «فولاد» بیشترین پول واقعی را به خود اختصاص دادند.

اخبار مرتبط را بخوانید:

علی آذری، تحلیلگر بازار سهام در گفتگو با تجارت نیوز گفت: اخبار سیاسی در روزهای اخیر بیشترین تاثیر را بر بورس و بازارهای موازی مانند طلا و سکه داشته است. هنوز اخبار مثبت و منفی زیادی در داخل و خارج از کشور وجود دارد که بر بازار سهام و شاخص کل تاثیر می گذارد. تاثیر این اخبار تا هفته آینده نیز ادامه خواهد داشت و در واقع بازار سهام احتمالا مانند هفته گذشته دچار سردرگمی خواهد شد.

اطلاعات کلی:

برای دانستن نسبت سپتامبر

شرکت الکترونیک سامان کیش با علامت شهریورماه در بازار دوم بورس حضور دارد. در حال حاضر ارزش بازار این سهم به ۱۹۱۴۴ میلیارد تومان می رسد. در حال حاضر بانک سامان، رفاه کرگانی، گروه مالی و توسعه اقتصادی سامان، بیمه سامان و توسعه امید آتیه اندیش بیشترین سهم را در شهریور ماه دارند.

انتهای پیام

مربوط به: پرداخت الکترونیک سامان کیشموجودی

برای دسترسی سریعتر: