شاسی بلند هیوندای آیونیک خودروی سال شد (فیلم)


شاسی بلند تمام {الکتریکی} Ionic 5 به دست آورد هر سه کلاس نامزد شده در نمایشگاه در سراسر جهان خودرو نیویورک شد. این کراس اوور انقلابی اولین خودروی معاصر هیوندای است کدام ممکن است بر روی پلت شکل بی نظیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید فوق العاده باکلاس E-GMP نوسازی شده است. این خودرو در سال ۲۰۲۲ عناوین خودروی سال، بهتر از خودروی {الکتریکی} سال را انتخاب کنید و انتخاب کنید بهتر از طراحی سال را به شخصی اختصاص داد.

هیوندای آیونیک ۵ توسط هیئت داوری متشکل اجتناب کرده اند ۱۰۲ خبرنگار اتومبیلرانی اجتناب کرده اند ۳۳ ملت شناخته شده به عنوان خودروی سال انواع شد. این خودروی خلاق کدام ممکن است در بازتاب مورد مشاوره جهانیان قرار گرفته بود، توانست ۲۷ رقیب قادر مطلق را شکست دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرانجام در هر سه بخش ای کدام ممکن است نامزد شده بود پیروز شود.

عملکرد های منحصر به شخص هیوندای آیونیک ۵

Ionic 5 اولین مانکن اجتناب کرده اند جاده انحصاری خودروهای تمام {الکتریکی} هیوندای است. این خودرو اجتناب کرده اند E-GMP (پلتفرم مدولار {الکتریکی} جهانی) استفاده می تنبل، باتری آن تنها در ۱۸ دقیقه بین ۱۰ به همان اندازه ۸۰ سهم هزینه تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید کابین آن فوق العاده جادار است. این خودرو در حالت تک دیفرانسیل (۲ چرخ متحرک) را انتخاب کنید و انتخاب کنید مجهز به باتری ۷۷.۴ کیلووات ساعتی حدود ۴۸۰ کیلومتر برد دارد. Ionic 5 علاوه بر این اجتناب کرده اند فناوری بدست آوردن خودرو (V2L)، ارتباطات باکلاس را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیستم های کمک نیروی محرک استفاده می تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید تخصص فوق العاده لذت بخشی را برای نیروی محرک را انتخاب کنید و انتخاب کنید مسافرانش پیشنهادات.

هیوندای معتقد است کدام ممکن است Ionic 5 منصفانه دستاورد غول پیکر را انتخاب کنید و انتخاب کنید محوری است را انتخاب کنید و انتخاب کنید این خودروساز را در راه اندازی شد عصر جدیدی اجتناب کرده اند اتومبیل همراه خود استفاده اجتناب کرده اند پلت شکل E-GMP پیشگام خواهد کرد.

ویدیوهای پربازدید را تماشا کنید:

برای ورود سریعتر: