شاهان و ملکه های اینستاگرام متهم به سفر پلیس فتا / ۲ دختر نوجوان متهم شدند


در روزهای اخیر ویدئوهایی از یک پسر بزرگتر و دو دختر نوجوان در اینستاگرام منتشر شده است.

به گزارش کاماپرس، کیفیت متن و ویدئوی مکالمات این سه نوجوان با همسالان و سن و سایر مطالب منتشر شده در اینستاگرام متفاوت بود. تحریکات و توهمات آنان گاه از آداب و رسوم و اخلاق جامعه ایرانی فراتر می رفت و سعی می کردند به طبقات خاص و مجلل جامعه نزدیک شوند. این ویدئوها توسط بسیاری مشاهده شد، اما با مخالفت کاربران مواجه شد، به طوری که برخی از منتقدان ویدئوهایی از نوجوانان ۱۴ ساله در جبهه در زمان جنگ منتشر کردند و از ویدئوهای سه نوجوان انتقاد کردند. کودکان کار
چیزی که حساسیت را دوچندان کرد این بود که این سه نوجوان فرصت کافی برای تولید محتوای ویدیویی داشتند. از اسب های سفید و پارک های مجلل گرفته تا سکوی هلیکوپتر و لباس های فرم.

بچه ها فقط بازیگر هستند

با ورود پلیس فتا به این پرونده ماجرا مسیر جدیدی به خود گرفت. رامین پاشایی معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان فتا در گفت وگو با تسنیم تاکید کرد: در اکثر موارد مشابه، نمایندگان اصلی چنین صفحه ای در اینستاگرام افراد دیگری هستند و تنها بچه ها بازیگر هستند. وی گفت: حتی در صورت طرح شکایت از دست اندرکاران، برخورد با آنها متفاوت است زیرا مشکلات کودکان و نوجوانان را حل می کند.
پاشایی تصریح کرد: پلیس فتا با صاحب این صفحه اینستاگرام برخورد قانونی خواهد کرد و نتایج به زودی اعلام می شود. دو دختر حاضر در این کلیپ احضار و متهم شدند. او با حکم دادگاه محکوم شد.

انتهای پیام/

برای دسترسی سریعتر: