شاگردان آتای لیگ ملت های والیبال به کینگ دوم / میزبان بی چهره می رسند و به مصاف آمریکا می روند


به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، هفته دوم لیگ ملت های ۲۰۲۲ مردان از فردا (سه شنبه ۳۱ خرداد) در بلغارستان و فیلیپین آغاز می شود. هشت تیم از اسلوونی، هلند، آرژانتین، ژاپن، چین، فرانسه، آلمان و ایتالیا در دور سوم لیگ ملت ها که هفته دوم خود را در کوئینسون فیلیپین دنبال می کنند، حضور دارند.

بلغارستان، ایران، آمریکا، برزیل، کانادا، استرالیا، لهستان و صربستان نیز در هفته دوم مرحله چهارم لیگ ملت ها در صوفیه به مصاف هم خواهند رفت. تیم والیبال ایران در اولین دیدار از هفته دوم لیگ ملت ها به مصاف بلغارستان میزبان می رود که شاگردان نیکلای ژیلازکوف سرمربی بلغارستانی در هفته نخست پیروز نشدند.

با استاد شکست ناپذیر مبارزه کنید

بلغارستان که در دو بازی ابتدایی هفته ۳ بر صفر مقابل آلمان و کانادا شکست خورد، پس از دو باخت مقابل صربستان (۳-۱) و لهستان (۳-۰) با دو امتیاز در رده پانزدهم جدول قرار دارد. ۱۶ تیم بدون برد قرار خواهند گرفت. تیم والیبال ایران نیز دو پیروزی مقابل استرالیا و چین، دو شکست مقابل هلند و ژاپن واگذار کرد و پس از یک هفته سخت با شش امتیاز در رده یازدهم قرار دارد.

درگیری با آمریکا، برزیل پرافتخار

تیم والیبال مردان آمریکا که در هفته اول ۴ برد متوالی کسب کرده و با ۱۱ امتیاز صدرنشین است، در هفته دوم این مسابقات به مصاف ایران می رود و در هفته دوم به میدان می رود. پنجشنبه، جولای. در هفته اول لیگ ملت های ۲۰۲۲ برزیل با دو برد، هشتم هشتم با شش امتیاز و چهاردهم با یک برد برای کانادا پرافتخارترین تیم داوری لیگ جهانی و لیگ ملت ها است. و دو امتیاز، دیگر رقبای والیبال مردان ایران. لیگ ملت‌ها در هفته دوم.

در ترکیب شاگردان عطایی دو تغییر ایجاد شد

تیم والیبال ایران با ورود به صوفیه در هفته دوم لیگ دسته یک، هر روز دو تمرین بدنسازی (صبح) و یک توپ (عصر) انجام داد.

پس از هفته اول لیگ ملت‌ها، رضا عابدینی (به دلیل مصدومیت) و صابر کاظمی (به دلیل مصدومیت) با امیررضا سرلک از برزیل راهی تهران، بردیا سعادت و صوفیه شدند.

محمد طاهر وادی، علی رمضانی، امیرحسین تهته، محراب ملکی سرخی، اسماعیل مسافر، بردیا سعادت، امیررضا سرلک، امین اسماعیل نژاد، مرتضی شریفی، میلاد عبادی پور، امیرحسین اسفندیار و مهدی جمیل. .

آنها استرالیا را در مرحله آماده سازی شکست دادند

تیم ملی والیبال ایران روز جمعه ۲۶ خردادماه در دیداری دوستانه در صوفیه به مصاف استرالیا رفت تا برای شروع هفته دوم لیگ ملت ها آماده شود. این دیدار در چهار ست برگزار شد و شاگردان بهروز عطایی سرمربی تیم ملی ایران در هر چهار ست پیروز شدند. امین اسماعیل نژاد، مهدی جلوه، امیرحسین تهته، مرتضی شریفی، محمد طاهر وادی، امیرحسین اسفندیار و محمدرضا حضرت پور شروع کننده ایران بودند.

شاگردان بهروز عطایی در ست های ۱ بر ۳ با نتایج ۲۵ بر ۱۵، ۲۵ بر ۱۷، ۲۵ بر ۱۵ استرالیا را شکست دادند و قبل از بازی مربیان دو تیم در چهار ست به توافق رسیده بودند. یک ست ادامه داشت و ایران دوباره با امتیاز ۲۵ بر ۱۵ پیروز شد. در جریان چهار ست این دیدار سایر بازیکنان تیم ایران نیز به اذعان سرمربی تیم ملی به میدان آمدند.

برنامه کامل تیم والیبال ایران در هفته دوم لیگ ملت ها به وقت تهران به شرح زیر است.

سه شنبه ۳۱ ژوئن: ایران – بلغارستان; ساعت ۲۱:۳۰

پنجشنبه ۲ تیر: ایران – ANU; ساعت ۲۱:۳۰

جمعه ۳ جولای: ایران – برزیل; ۱۸ ساعت

شنبه ۴ جولای: ایران – کانادا; ۱۵ ساعت

انتهای پیام/
آن را در صفحه اول پیشنهاد دهید