شرایط امروز بورس سخت است


شاخص کل بورس با ۲۶ هزار و ۲۲ واحد کاهش نسبت به روز گذشته به مرز یک میلیون و ۲۴۱ هزار و ۳۸ واحد رسید. شاخص کل هم وزن نیز با ۸ هزار و ۳۱۰ واحد کاهش نسبت به روز گذشته به ۱۷ هزار و ۲۱۰ واحد رسید.

برای اطلاع از اخبار داغ بازار سهام، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا درج کنید.

به گزارش کماپرس، امروز نمادهای «میدکو»، «فولاد» و «پارسان» بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص کل بورس داشتند. حجم کل معاملات بورس امروز به ۱۶ هزار میلیارد تن رسید. امروز ارزش خالص واگذاری مالکیت قانونی به پول واقعی در بازار دوباره منفی شد و ۷۰۰ میلیارد تن پول واقعی از بازار سرمایه خارج شد. بیشترین خروج پول واقعی به سهام «وبملت» بانک ملت اختصاص داشت که ارزش آن به ۳۴ میلیارد تومان رسید. پس از آن نمادهای «شپنا» و «فولاد» بیشترین خروج ارز واقعی را تجربه کردند.

اخبار مرتبط را بخوانید:

اگرچه شاخص کل نزولی است، اما همچنان شرایط مساعدی برای برخی از سهام نسبت به برخی دیگر وجود دارد. این امر برای برخی سرمایه گذاران دلگرم کننده و امیدوارکننده است. اما در کل وضعیت بازار چندان مساعد نیست و امید چندانی به بهبود وضعیت بازار نیست. در واقع تا زمانی که بلاتکلیفی بازار برطرف نشود و دارایی های واقعی وارد بازار نشوند، نمی توان خیلی به این وضعیت امیدوار بود.

اطلاعات کلی:

نسبت انبار را بدانید

شرکت خوراک دام پارس با نام قدم در بازار دوم بورس اوراق بهادار پذیرفته شده است. در حال حاضر ارزش بازار این سهم به ۵۱۳ میلیارد و ۷۶۰ میلیون تومان می رسد. شرکت‌های سرمایه‌گذاری کشاورزی کوثر، شرکت‌های دولتی، بیمارستان خیریه رحیمیان، دو شخص حقیقی و صندوق سرمایه‌گذاری مدیریت بازار ویژه گروه D اکثریت سهام قدم را در اختیار دارند.

انتهای پیام

مربوط به: موجودی

برای دسترسی سریعتر: