شرایط بازار سهام برای ۱۴ جولای ۱۴۰۱ / شاخص کل همچنان به روند صعودی خود ادامه می دهد


شاخص کل بورس امروز دوباره رشد کرد و با ۳ هزار و ۹۱۲ واحد افزایش نسبت به دیروز به رقم یک میلیون و ۵۱۱ هزار و ۷۰ واحد رسید. شاخص کل هم وزن با ۳۲۳ واحد افزایش نسبت به روز گذشته به ۴۲۰ هزار و ۹۷۵ واحد رسید.

برای اطلاع از اخبار داغ بازار سهام، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا درج کنید.

به گزارش کماپپرس، نمادهای «فولاد»، «شپنا» و «شبندر» امروز بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص کل بورس داشتند. حجم کل معاملات بورس به ۱۷ هزار و ۲۶۴ میلیارد تومان رسیده است. امروز ارزش خالص واگذاری مالکیت قانونی به بازار واقعی منفی است و ۲۲۵ میلیارد تومان از بخش خارج شده است. بیشترین جریان پول واقعی امروز مربوط به سهام شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کورش بود. پس از آن شخصیت های «بی پاس» و «ماشین» بیشترین برداشت را به ثبت رساندند.

اخبار مرتبط را بخوانید:

برخی تحلیلگران معتقدند شاخص به طور غیرمستقیم دستکاری می شود و این روند فردا ادامه خواهد داشت. تحلیلگران می گویند این ترفند با تقویت برخی از بزرگترین سهام های بازار انجام می شود. در واقع هدف از این گونه اقدامات حفظ شاخص کل در محدوده فعلی و جلوگیری از کاهش بیشتر است. به همین دلیل برخی از تحلیلگران معتقدند شاخص کل این هفته را با بازدهی مثبت به پایان خواهد رساند. با این حال، این بازده مثبت با حاشیه قابل توجهی همراه نیست.

اطلاعات کلی:

مشارکت های رانفور را کاوش کنید

در بازار اولیه بورس یک شرکت خدمات اطلاع رسانی با نماد «رانفور» وجود دارد. در حال حاضر ارزش بازار این سهم به ۱۴۷۴۰ میلیارد تومان می رسد. سهامداران اصلی این شرکت، شرکت خصوصی ملی انفورماتیک و صندوق سرمایه گذاری سرمایه سپهر بازار هستند.

انتهای پیام

مربوط به: خدمات انفورماتیکموجودی

برای دسترسی سریعتر: