شرایط بازار سهام در ۲۱ مرداد ۱۴۰۱/ شاخص کل به روند صعودی و نزولی خود ادامه می دهد.


شاخص بورس امروز با ۷۳۳۸ واحد افزایش نسبت به دیروز به ۱۴۳۷ هزار واحد رسید. شاخص کل هم وزن با ۳ هزار و ۴۶۶ واحد افزایش نسبت به روز گذشته به ۳۸۴ هزار و ۵۵ واحد رسید.

اینستاگرام Kamapress را دنبال کنید تا اخبار داغ بورس را سریعتر دریافت کنید. از جانب اینجا درج کنید.

به گزارش آژانس کماپرس، کل معاملات امروز بورس نسبت به روز گذشته ۱۰۰ میلیارد تومان افزایش یافت و به ۲ هزار میلیارد تومان رسید. تا امروز ۸۰ هزار تن پول واقعی از بورس خارج شده است. از امروز شرکت هایی مانند پتروشیمی پردیس، صنعت پتروشیمی خلیج فارس، صنعت ملی مس ایران و ایران خودرو بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص کل دارند.

اخبار مرتبط را بخوانید:

به گفته کارشناسان، با وجود شرایط مساعد بورس امروز نسبت به دیروز، نمی توان از بازدهی غیرمنتظره گفت. به طور کلی شرایط بازار در روزهای آتی به وجود نقدینگی و بهبود مسائل مربوط به این بخش بستگی دارد. اگر اهالی بازار واقعی بخواهند نقدینگی بیشتری از این بخش جذب کنند، نمی‌توانیم به بهبود بخش خوش‌بین باشیم. در حال حاضر بسیاری از سهام در موقعیت های ارزشی قرار دارند و شرایط برای خرید مساعد است.

اطلاعات کلی:

نماد تماوند را بشناسید

شرکت سرمایه گذاری تامین سرمایه دماوند با نماد تماوند در بازار دوم قرار دارد. در حال حاضر ارزش بازار این سهم به ۳۴۹۳ میلیارد تومان می رسد. مالی و سرمایه گذاری سینا، سهام خصوصی، گسترش صنعت گردشگری ایران، سهام خصوصی، سرمایه گذاری تابشی معادن و فلزات، سهام خصوصی، سرمایه گذاری زرین پرشیا، سهام خصوصی، گروه خدمات الگوریتم بازار سرمایه، سهام خصوصی، سهامداران عمده. بسیاری وجود دارد.

انتهای پیام

مربوط به: تامین سرمایه دماوندموجودی

برای دسترسی سریعتر: