شرایط بورس فارس در ۲۹ تیر ۱۴۰۱ بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص کل داشت.


شاخص کل بورس امروز با ۱۰ هزار و ۸۹۰ واحد کاهش نسبت به دو روز گذشته به مرز یک میلیون و ۴۸۷ هزار و ۶۲۲ واحد رسید. شاخص کل هم وزن نیز با ۶ هزار و ۲۷۰ واحد کاهش نسبت به روز شنبه به ۴۰۹ هزار و ۵۵۹ واحد رسید.

برای دسترسی سریع به اخبار داغ بازار سهاماینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا درج کنید.

به گزارش کماپپرس، نمادهای «پرس»، «فملی» و «شتران» امروز بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص بورس داشتند. حجم کل معاملات بورس به ۱۳۲ هزار و ۷۶۳ میلیارد تومان رسیده است. امروز ارزش خالص انتقال مالکیت قانونی به مالکیت واقعی با خروج ۷۵۸ میلیارد تن پول واقعی از این بخش باز هم منفی است. بیشترین خروجی پول واقعی سهام شرکت بیمه پاسارگاد «بپاس» بود. پس از این سهم، شپنا و شستا بیشترین خروجی پول واقعی را داشتند.

اخبار مرتبط را بخوانید:

بورس تهران وضعیت خوبی ندارد و به گفته تحلیلگران این وضعیت بد ادامه خواهد داشت. امروز ارزش معاملات بازار به میزان قابل توجهی کاهش یافته است که نشان دهنده عمق نزول بازار است. خروج مداوم چول هاگیگی از این بخش نشان دهنده منفی بودن سرمایه گذاران در بازار سهام است. سرمایه گذاران پول را از این بازار خارج می کنند و آن را به صندوق های با درآمد ثابت یا بازارهای مالی مولدتر منتقل می کنند.

اطلاعات کلی:

سهم Bepas را بدانید

بیمه پاسارگاد با برند بپاس در بازار دوم قرار دارد. در حال حاضر ارزش بازار این سهم به ۱۵۲ هزار و ۶۳۰ میلیارد و ۷۳۰ میلیون تومان می رسد. بانک پاسارگاد، توسعه مدیریت پارس حافظ، سهام عمومی، نظم آوران شایسته، سهام خصوصی، نسیم تجارت فردا، سهام خاص، توسعه تجارت غرب ایران، سهام خصوصی و ارمغان تجارت پایدار اکثریت بپس را در اختیار دارند.

انتهای پیام

مربوط به: بیمه پاسارگادموجودی

برای دسترسی سریعتر: