شرکت های سیل زده در حال بازسازی هستند


به گزارش گروه مردمی خبرگزاری فارس، محمد ترکمانه مدیرکل بنیاد برکت فرمان امام از مناطق و روستاهای سیل زده شهرستان های فیروزکوه و دماوند بازدید و در جریان مشکلات مردم قرار گرفت.

ترکمانه در این بازدید از احیای مشاغل سیل زده خبر داد و گفت: علاوه بر طرح اشتغالزایی در فیروزکو، ۱۰۰ طرح جدید جامعه محور در مناطق سیل زده اجرا می شود.

وی افزود: همچنین بازسازی منازل آسیب دیده از اعزام نیروهای جهادی نیز به زودی آغاز می شود.

مدیرعامل بنیاد برکت به وجود گل و لای در پارک هایی مانند فیروزکوه و دماوند اشاره کرد و گفت: اقدامات لازم برای رفع گل و لای پارک کشاورزی با استفاده از بیل مکانیکی انجام شده است.

ترکمانه تاکید کرد: مرکز اجرایی فرامین امام، قطعات لوازم خانگی آسیب دیده و خراب را جمع آوری و مانند سال های گذشته به دست شهروندان می رساند.

وی ادامه داد: ستاد اجرایی فرمان امام نیز متعهد شده است تا تعداد زیادی از دام های تلف شده در جریان سیل را تامین و خسارت دامداران و دامداران را جبران کند.

ترکمانه تاکید کرد: تیم های امدادی و درمانی ستاد اجرایی فرمان امام در مناطق سیل زده فیروزکو مشغول به کار هستند و آمادگی دارند در صورت اعلام نیاز یکی از بیمارستان های سیار ستاد اجرایی فرمان امام را به این مناطق اعزام کنند. از اداره

مدیرعامل بنیاد برکت در خاتمه خاطرنشان کرد: از نخستین ساعات وقوع سیل در فیروزکوه و دماونده، مایحتاج اولیه از جمله آب شرب و مواد غذایی به این مناطق ارسال شده است.

انتهای اطلاعات/ ت ۳۸
این مقاله را در صفحه اول توصیه کنید