شرکت یزد فرانسه در نمایشگاه بین المللی آهن، فولاد و ماشین آلات ترکیه ۲۰۲۲ شرکت می کند.


شرکت فرانسوی یزد فعال در زمینه تولید فرآورده های صنعتی نسوز، محصولات، خدمات و آخرین دستاوردهای خود را در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی آهن، فولاد، ماشین آلات، سازه های فولادی و فرآورده های ریخته گری (آنکیروس ۲۰۲۲) و چهاردهمین نمایشگاه بین المللی عرضه می کند. نمایشگاه معرفی خواهد شد. نمایشگاه تجهیزات ماشین آلات و محصولات فلزی غیرآهنی (Anofer 2022) به طور همزمان در استانبول ترکیه از ۶ تا ۸ اکتبر ۲۰۲۲ (۱۴ تا ۱۶ مهر ۱۴۰۱) و نهمین نمایشگاه محصولات ریخته گری (Turkcast 2022) برگزار می شود.

به گزارش کماپرس، نمایشگاه های آنکیروس، آنوفر و ترککست از سال ۹۲ هر ۲ سال یکبار برگزار می شود. این مجموعه از نمایشگاه ها در سراسر جهان به عنوان بزرگترین رویداد متالورژی سال شناخته می شود. همچنین این رویداد امکان حضور در جمع کارشناسان و معامله گران صنعت فولاد، ریخته گری و فلزات غیرآهنی را دارد.

نمایشگاه Ankiros محصولات متالورژیکی مانند آهن، فولاد و سرامیک و همچنین تجهیزات آسیاب نورد، کوره های القایی و ذوب، مواد نسوز، ریخته گری، سنباده، ماشین های چاپ و میکسر را به نمایش می گذارد. همچنین کوره های عملیات حرارتی، تجهیزات کنترل، تجهیزات آزمایش، مواد اولیه و مواد مصرفی نیز وجود دارد.

نویسنده: مینا عشرتی پور

انتهای پیام

مربوط به: یزد فرانسوی

برای دسترسی سریعتر: